Firma na Facebooku w 2016

Kiedy: 17 lutego godz. 18.30
Gdzie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Za ile: free, wystarczy wygenerować bezpłatny bilet na stronie http://firmanafacebooku.evenea.pl/

Zapraszamy na bezpłatne seminarium, które pomoże zaplanować działania na najpopularniejszej platformie społecznościowej na cały 2016 rok! Seminarium podpowie jakie są elementy skutecznej kampanii reklamowej na Facebooku, jak określić optymalne grupy docelowe, jak pisać, żeby zaangażować fanów i rozkręcić społeczność, jednym słowem jak zdobyć więcej lajków na Facebooku.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3038-firma-na-facebooku-w-2016

 

 

Warsztaty teatralne dla dorosłych

Kiedy: 17 lutego godz. 19.30
Gdzie: Znajomi Znajomych
Za ile: free

To wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać pracę aktora, zabawić się w kreatywny sposób ze znajomymi i poznać ciekawych ludzi. Wydarzenie otwarte na wszelkie osobowości. Zostań aktorem wśród oparów kawy. Zatrać się w teatrze popijając drinka. Zapomnij o codzienności ćwicząc dykcję. Przekonaj się, że kosmos, to nic w porównaniu z tym, co kryje Twoja wyobraźnia. Uwolnij swoje ciało na oczach innych. Nie zgadzaj się na nudę. Patrz prosto w oczy. Zawstydź koncentrat pomidorowy swoim skupieniem.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3112-warsztaty-teatralne-dla-doroslych-teatr-pijana-sypialnia-i-znajomi-znajomych

 

 

Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Kiedy: 19 lutego godz. 9.00
Gdzie: Restauracja Halka
Za ile: 100 PLN

Jest to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking - zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Takie śniadanie wyzwala niezwykłą energię do działania!

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/2780-33-sniadanie-sieci-przedsiebiorczych-kobiet-w-warszawie

 

 

Roślinne Porady - dzikie rośliny jadalne

Kiedy: 21 lutego godz. 12.00
Gdzie: Klub Regeneracja
Za ile: 70 PLN

Dzikie rośliny jadalne to źródło zdrowia i nieodkrytych smaków. Są dostępne przez cały rok, za darmo i praktycznie wszędzie, gdzie jesteśmy. Wystarczy wiedzieć, co zbierać. Na warsztatach dowiecie się czemu tarninówka jest najlepszą nalewką, po co brać kąpiele z wywarem z nawłoci, dlaczego psia róża właśnie tak się nazywa i czemu nie można jeść na surowo owoców czarnego bzu. Spróbujecie też domowych ciastek z rokitnikiem, naparu z nawłoci, dżemu z czarnego bzu i innych skarbów łąk oraz lasów.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/2909-roslinne-porady-dzikie-rosliny-jadalne-warszawa

 

 

Warsztaty gitarowe z Michałem Przerwą-Tetmajerem

Kiedy: 21 lutego godz. 15.00–17.00 i 22 lutego godz. 11.00–13.00
Gdzie: Klubokawiarnia Chłodna 25
Za ile: 100 PLN (warsztaty dwudniowe), 60 PLN (warsztaty jednodniowe)

Warszaty z wyjątkowym artystą Michałem Przerwą-Tetmajerem  dla wszystkich, którzy kochają gitarę. Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom wiedzy, jak optymalnie i dynamicznie rozwijać swoje umiejętności muzyczne, społeczne i organizacyjne. Zajęcia będą prowadzone w sposób pozwalający na granie i ćwiczenie razem z prowadzącym. W czasie warsztatów rozdane zostaną materiały systematyzujące wiedzę wyniesioną z zajęć.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3080-warsztaty-gitarowe-z-michalem-przerwa-tetmajerem-chlodna-25