Support: Awgs

Bilety już dostępne! http://going.pl/joyce-wrice

Joyce Wrice z nutą nostalgii przenosi całe piękno R'n'B lat 90-tych prosto w XXI wiek i robi to z niezwykłym wyczuciem i miłością. Zaczynała śpiewając refreny uświetniające Hip Hopowe utwory Doma Kennedy'ego czy Jaya Prince'a i współpracowała z Marz Lovejoy i Casey Veggies, ale to marzenia o byciu kompletną piosenkarką, pozwalały jej dostrzegać i zdobywać nowe szczyty.

"Joyce Wrice is Bringing ’90s R&B to the 21st Century With her Soulful Melodies" 

W 2014 roku Joyce przeniosła się z San Diego do Los Angeles, gdzie pod okiem cenionych muzyków takich jak Mndsgn, JLBS czy Chuk Le Garcon, doskonaliła swój warsztat i wykształciła swój i tak już niesamowity głos.

W 2015 roku, została jedną z pięciu "wokalistek, które należy znać", w felietonie Nany Dwimoh dla gal-dem.com, a rok później, 24 maja 2016 we współpracy z producentem Mndsgn (Stone Throw Records), wydała swoją debiutancką EP-kę "Stay Around". Utworem "Do You Love Me?", https://www.youtube.com/watch?v=L-gWzIhTY0g promującym album, rozkochała w sobie słuchaczy i skradła ich serca.

Kilka miesięcy później we współpracy z Kayem Franklinem, muzykiem dorastającym na scenie muzycznej Los Angeles, u boku dziadka Johna Barnesa i wujka LA Jaya pracujących z gwiazdami takimi jak Chaka Khan czy Michael Jackson, wydała singiel "Rocket Science",

 

który poza doskonałym przyjęciem krytyków, skupił uwagę największych światowych mediów takich jak VIBE, Billboard oraz Complex (1 017 041 490 wyświetleń na kanale YT) "Voices and conversations that define our new America."

"Wrice, a rising songstress without a major label behind her, shows all the promises of being the next big thing." - Magazyn VIBE Joyce Wrice w krótkim czasie oczarowała słuchaczy swoimi niezwykłym głosem i łatwością pisania i komponowania piosenek. Ta zaledwie 24-letnia piosenkarka, bez zaplecza wielkiej wytwórni, przez ostatnie lata wylewała krew, pot i łzy ciężko pracując i doskonaląc swój talent, co przyniosło jej uznanie w świecie muzyki i powiększający się z dnia na dzień fanbase na całym świecie, a jej kariera zaczęła nabierać tempa.

Limitowany nakład "Good Morning" (Maxi Single) wydany na kasecie magnetofonowej, rozszedł się w niecałe dwa tygodnie od premiery, a jej ostatnie koncerty w Tokyo w Sound Museum Vision oraz w Londnie podczas The Jazz Cafe z Hannah Faith szybko zostały wyprzedane. To dowodzi tylko, że jesteśmy świadkami narodzin wielkiej gwiazdy!

Koncerty w Polsce będą prawdopodobnie ostatnią okazją, aby zobaczyć Joyce na żywo na małej scenie, zanim będzie uwodzić tłumy na dużych festiwalach.