Na „Flashback Tour” usłyszymy kompozycje znane z EP'ki ENUFF, a także nowe produkcje, które wypełniły debiutancki album. Po dziesiątkach koncertów w całej Polsce (m.in. Open'er, Orange Warsaw, Up To Date), przyszedł czas na odświeżenie formuły. Rosalie. występować będzie w składzie poszerzonym o basistę Adama Świerczyńskiego, który od dłuższego czasu udziela się w jej nagraniach. Na przełomie lutego i marca trio wystąpi w ośmiu miastach:

23.02 - Kraków, Serce

24.02 - Częstochowa, Rura


01.03 - Wrocław, Stara Piwnica


03.03 - Lublin, Dom Kultury


08.03 - Toruń, NRD


10.03 - Słubice, Prowincja/SMOK


15.03 - Warszawa, Jasna 1

16.03 - Poznań, Tama

 


Ogłoszeniu trasy koncertowej towarzyszy premiera kolejnego singla. Znów słyszymy Rosalie. śpiewającą w języku angielskim. „About Us”to jeden z dwóch utworów z płyty „Flashback”, będących efektem współpracy z Bitaminą.

 

 

„Flashback” to dwanaście utworów utrzymanych w klimacie nowoczesnego R&B i soulu. Do pracy nad nimi Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miks i mastering wszystkich numerów to zasługa Envee'go, a oprawę wizualną Flashback przygotował Filip Popik (rybskie), artysta mający na koncie współpracę z Sevdalizą.

 

fot. A. Kienitz