Kilka słów o Legia Tennis Schools…
Akademia Tenisowa Legia Warszawa nie zwalnia tempa otwierając kolejne filie w Warszawie i okolicach. O tym, dlaczego warto zapisać dziecko do Legia Tennis Schools opowie koordynatorka programu szkolenia najmłodszych Joanna Szymczyk.

Idealny moment, aby zapisać nasze dziecko na treningi jest zawsze  – tłumaczy koordynatorka projektu Legia Tennis Schools. Dawka ruchu połączona z świetną zabawą podczas aktywności sportowych przygotowanych przez naszych trenerów po całym dniu spędzonym w szkolnej ławce, to bez wątpienia najlepsza rzecz dla każdego dziecka.


Akademia Tenisowa Legii Warszawa posiada swoje filie niemalże w całej Warszawie, w których prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży na każdym stopniu zaawansowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu każdej z filii oraz wielofunkcyjności hal sportowych treningi odbywają się na najwyższym poziomie. Podczas zajęć z wykwalifikowaną kadrą, dzieci nie tylko poznają podstawowe uderzenia na korcie, ale i wszechstronnie się rozwijają, trenując przy tym wszystkie cechy motoryczne. Zajęcia w Legia Tennis Schools to nie tylko treningi. Pomagamy znaleźć przyjaciół w profesjonalnej i miłej atmosferze, a tenis bez wątpienia stanie się dla nowych adeptów grą, którą pokochają.


A co zrobić, aby dołączyć do Legia Tennis Schools? To nic prostszego. 
Wystarczy zarejestrować się w naszym systemie: Założyć Konto Opiekuna, dodać Uczestnika Zajęć i wybrać preferowane dni, godziny treningów oraz filię w której odbywają się zajęcia. Zachęcamy także do odwiedzenia nasze strony internetowej www.legiatenis.com, na której znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat treningów oraz grafik zajęć.

Brak sprzętu nie jest przeszkodą. Na miejscu wypożyczamy (nieodpłatnie) rakiety dla najmłodszych, więc wystarczy, aby Wasza pociecha miała wygodny strój sportowy, buty na płaskiej podeszwie oraz wodę.

Dla tych, którzy chcieliby zachęcić podopiecznego do aktywnej zabawy na korcie razem z Legia Tennis Schools, proponujemy darmowy próbny trening na hasło „Mówią na Mieście”.  Zgłoszenie z chęcią skorzystania z takiej możliwości prosimy wysyłać na akademiatenisowa@legia.pl wraz z rocznikiem dziecka. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo maila z propozycjami terminów treningów.

Oferta ważna do końca Lutego 2018!

Warto jeszcze dodać, że stając się zawodnikiem Legii, dzieci wraz z rodzicami mają również możliwość chodzenia (bezpłatnie) na wszystkie mecze Legii odbywające się na Stadionie Legii Warszawa na Trybunę Rodzinną.

Akademia Tenisowa Legia Warszawa
E-mail: akademiatenisowa@legia.pl


Do zobaczenia na korcie!