Hulaj po warszawsku to spektakl improwizowany inspirowany Warszawą. Już od dwóch lat artyści związani obecnie z Resortem Komedii pytają widzów o ich wspomnienia związane z Warszawą, ale także zapraszają gości – osoby, które żyją i tworzą w Warszawie – pisarki, muzycy, rysownicy, a nawet stołeczni barmani opowiadali już na scenie swoje historie, zdradzali kulisy swoich zawodów lub czytali fragmenty swoich książek. Improwizatorzy dekonstruują opowiedziane historie, nadając im drugi bieg – wszystko tworzą na bieżąco, na oczach publiczności. Brak scenariusza gwarantuje, że każdy Hulaj po warszawsku  jest niepowtarzalny i bardzo komediowy.

Tym razem zaproszenie do spektaklu przyjął Bartosz Mindewicz – autor audycji Stare Piosenki Nocą, stołeczny animator kultury, człowiek, który w zeszłe lato powiedział STOP politykom i zmobilizował swoich rówieśników do działania. Jaka jest jego Warszawa? Z jakimi piosenkami może się kojarzyć? O tym, jak i o wielu innych rzeczach opowie już widzom i improwizatorom 17 stycznia (środa) o 21:15 w Resorcie Komedii przy ul. Bielańskiej 1.

Hulaj po warszawsku to spektakl dla ludzi, którzy szukają w Warszawie ambitnej i alternatywnej komedii, a do tego lubią to miasto.

Mieliśmy okazję oglądać Teatr Hulaj w akcji, troche w innej roli - tematyka dotyczyła gier, świata nerdów i dzieciństwa. Dawno nie wyszliśmy ze łzami w oczach ze spektaklu, dlatego już szykujemy się do Resortu.

Więcej informacji: www.facebook.com/events/159746311325141