Pogodziliśmy się już z tym, że nigdy nie dostaniemy listu z Hogwartu, lecz świat magii, który stworzyła J.K.Rowling dodał do naszego życia szczypty niesamowitości i magii. Nasza wyobraźnia bez Harry’ego Pottera nie byłaby taka sama!

Jeśli też, tak jak my, uwielbiacie świat magii – wybierzcie się 25 i 26 stycznia do Księgarni Autorskiej w Złotych Tarasach. Odbywają się wtedy Dni Harry’ego Pottera – czeka na was mnóstwo atrakcji! Cała księgarnia zamieniona zostanie w bibliotekę Hogwartu! Spotkacie książki zakazane, sowy i chochliki kornwalijskie chichoczące z sufitu, będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie przy przejściu na peron 9 i ¾, które będzie czekać na was pełne walizek i mioteł (na miotły nie wsiadajcie, nie sprawdziliśmy tego, czy nie odfruną razem z wami!).

W Autorskiej zostaną też stworzone pokoje domów Hogwartu, a specjalna Tiara Przydziału każdego z was przydzieli do odpowiedniego domu!
Będziecie mogli zagrać w specjalną grę dla fanów Harry’ego Pottera – jeśli, oczywiście, nie boicie się czarnej magii i … trudnych pytań!Księgarnia Autorska przygotowała także specjalną ofertę – będziecie mogli kupić każdą część magicznej książki, nie tylko w języku polskim! Znajdziecie także liczne albumy, kalendarze Moleskine, różdżki, gry i gadżety dla prawdziwych fanów.

Powrót do dzieciństwa! Przebierz się razem z nami!
Księgarze przygotowali dla Was także specjalny konkurs - na przebranie prosto z Hogwartu. Oczywiście, z nagrodami! Szykujcie swoje peleryny-niewidki, okulary, kapelusze i szykujcie się na dni pełne atrakcji. Drzwi księgarni stoją dla was otworem cały dzień. Alohomora!