PR bez krawatów o komunikacji online

Kiedy: 23 lutego godz. 18.45
Gdzie: MiTo
Za ile: free

Jeżeli w Waszych postanowieniach noworocznych/wielkopostnych/życiowych jest rozwijanie swoich umiejętności w zakresie komunikacji, trafiliście idealnie. Lutowe spotkanie PRu bez krawatów będzie dotyczyło komunikacji online. Ciekawostki, trendy, narzędzia - wszystko to przygotowali dla Was prelegenci, którzy na codzień żyją, oddychają i pracują w mitycznych internetach.
W MiTo czekają na Was prezentancje, dyskusje, świetna kawa i najlepszy towarzysz nieformalnych spotkań - piwo.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3099-pr-bez-krawatow-o-komunikacji-online

 


ENERGIA MAMY - cykl warsztatów

Kiedy: start 24 lutego godz. 11.00
Gdzie: MamaCafe
Za ile: dowolnie

Wyjątkowe warszaty dla kobiet, które muszą odnaleźć się w roli matki, żony, partnerki. Jeśli chcesz poczuć się Panią swojego życia, to przyjdź na warsztaty ENERGIA MAMY. Otrzymasz pomoc jak znaleźć drogę do tego byś była taką mamą i kobietą jaką zawsze chciałaś być.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/2693-energia-mamy-cykl-warsztatow

 


Negocjacje w biznesie

Kiedy: 25 lutego godz. 18.00
Gdzie: AULA, ul. Nowoursynowska 161, budynek 24,
Za ile: free

Na wykładzie otrzymacie garść praktycznej wiedzy dotyczącej negocjacji - gotowej do stosowania. Przykłady technik negocjacyjnych zobrazowane tak, że o nich nie zapomnicie. Podstawy negocjacji w interesującym ujęciu. Wykład jest dla każdego zainteresowanego negocjacjami i wywieraniem wpływu, niezależnie od pełnionego stanowiska. Przyjdźcie z energią!

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3213-wstep-wolny-krotki-wyklad-z-negocjacji

 


Otwarty Warsztat Improwizacji z IMPRO.LAB

Kiedy: 25 lutego godz. 18.30
Gdzie: Stacja Muranów
Za ile: 30 PLN

Czujesz, że masz w sobie energię, chęć działania i tworzenia, a znajomi patrzą na Ciebie jak na dziwaka? Chcesz poznać innych podobnych Tobie i wraz z nimi przeżywać adrenalinę tworzenia na scenie? A może po prostu czujesz się zbyt normalnie i chcesz dołączyć do grona dziwnych improwizatorów, przełamać własny strach przed wystąpieniami publicznymi, pokonywać swoje osobiste bariery i rozwinąć w pełni skrzydła kreatywności?
Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty z Podstaw Improwizacji IMPRO.LAB!

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/2744-otwarty-warsztat-improwizacji-z-improlab

 


Warsztat masażu relaksacyjnego dla par

Kiedy: 27 lutego godz. 12.00
Gdzie: Terapeutyczna Kawiarnia
Za ile: 80 PLN

Relaks po ciężko spędzonym dniu, tygodniu, miesiącu... rozluźnienie zbitych mięśni, które często są przyczyną różnego rodzaju dolegliwości, jak migrena, bóle kręgosłupa. A wiadomo jak miły i ważny we współnych relacjach jest masaż w parach. Pod okiem instruktora będziecie rozmasowywać waszego partnera, gładzić, uciskać. Przez dotyk będziecie stymulować jego układ nerwowy i wprowadzać w stan odprężenia.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/2893-warsztat-masazu-relaksacyjnego-dla-par