Sylwetka Deerupt została zaprojektowana, aby wzbudzać zainteresowanie, zakłócić zastany porządek. adidas Originals świadomie rezygnuje z trzech pasków, na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie – siatce okalającej zarówno podeszwę jak i całą cholewkę. 

adidas Originals i nowy model – Deerupt

Deerupt to współczesne spojrzenie na dziedzictwo adidas, zrealizowane w zupełnie nowym stylu. Charakterystyczna siatka występowała już w podeszwach butów biegowych z przełomu lat 70 i 80. Była znakiem rozpoznawczym modelu Marathon Training.

W 2018 roku adidas Originals podkreśla rolę nowych konceptów i dopasowuje je do potrzeb nowoczesnych odbiorców. Futurystyczna dzianinowa cholewka, pokryta elastyczną siatką i ultralekka konstrukcja buta Deerupt zapewniają najwyższy stopień dopasowania do stopy i wyjątkowy komfort użytkowania. 

 

adidas Originals i nowy model – Deerupt

 

adidas Originals i nowy model – Deerupt

 

Od 22 marca dostępny m.in w sklepach stacjonarnych adidas, za pośrednictwem strony internetowej: https://www.adidas.pl/deerupt.

Cena: 399 zł

Aby być na bieżąco śledźcie także profil adidas Orginals na Instagramie, a także obserwujcie hasztagi #adidasOriginals i #DEERUPT.

 

Must have!