Nudyzm jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych form spędzania wolnego czasu. Zwolennicy wyrażają swoją nagością zjednoczenie z naturą, szacunek i tolerancję wobec ludzkiego ciała oraz chęć odcięcia się od konserwatywnego spojrzenia na świat. 

Naturyzm zyskuje z roku na rok zyskuje na popularności, coraz więcej krajów wyodrębnia plaże i inne elementu krajobrazów właśnie pod miłośników najczystszej formy obcowania z przyrodą. W samej Polsce znajdziesz je m.in.: na Pomorzu, Śląsku i Mazurach. 

 

Zobacz także Gdzie pójść na pysznego drinka po pracy?

 

Aż 2,6 miliona wyznawców ruchu naturystycznego mieszka w samej Francji. Odpowiedzią na to zjawisko, jest powyższa wystawa. Wstęp jest bezpłatny, natomiast wymaga rejestracji na oficjalnej stronie Paris Naturists Association. Póki co, wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Warto wspomnieć, że jest to pierwszy event, gdzie naturyści mogą kontemplować dzieła sztuki ciesząc się przy tym prywatnością i brakiem skrępowania. 

Powtórzmy najważniejsze informacje : 5 maja bieżącego roku, Palais de Tokyo, Paryż – muzeum otwarte wyłącznie na Nudystów!

 

Lecimy?