Kącik z kolorowankami, animatorzy, place zabaw czy menu dla dzieci. Okazuje się, że to nie jedyne aspekty, jakie decydują o wyborze miejsca na rodzinną kolację. Równie istotna jest ilość przestrzeni między stolikami (wygoda w przejeżdżaniu wózkiem) i jakość obsługi (odpowiednie podejście). Aby nie być gołosłownymi, specjalnie dla Was, zapytaliśmy rodziców z Lublina, do których restauracji najchętniej wybierają się ze swoimi podopiecznymi. Bawcie się dobrze!

 

Stoliczku, nakryj się!

Raj na Ziemi dla wszystkich rodziców i ich pociech. Menu wzbudza ślinotok u przedstawicieli każdego rocznika. Steki, pizze, makarony i domowe lunche. Wolicie zjeść w domu, ale zbrakło czasu na gotowanie? To nic, dostawa rozwiąże ten konflikt. Organizują tu również imprezy okazjonalne dopasowane pod najmłodszych gości. Plac zabaw, animacje i warsztaty – za to kochają to miejsce milusińscy. A dorośli? Wracają dzięki smakom i niepowtarzalnemu, rodzinnemu klimatowi.  

Ul. Sekutowicza 35

Stoliczku nakryj się Lublin mówią na mieście dla dzieci

 

STUDIO nie nudno

W STUDIO nie nudno wybawicie się wszyscy. Wygodna mata, odpowiednio duża przestrzeń i ogrom zabawek. Idealne miejsce na integrację z rodzicami ulubionych towarzyszy twojego malucha. Wolisz chwilę odsapnąć? Nie ma problemu, kawa, ciastko, wszystko jest w twoim zasięgu. Klubokawiarnia często organizuje warsztaty, teatrzyki i mini-kursy. Wspólne gotowanie, a może budowa fortecy z piasku? Dajemy gwarancję, że tutaj nie będziecie się nudzić!

Ul. Kryształowa 8/U9

Studio nie nudno mówią na mieście Lublin

 

Wspólna Przestrzeń

Koncept, który jednoczy ludzi o otwartych głowach. Wykłady, warsztaty, a przede wszystkim dyskusje, luźna atmosfera i gotowanie. Niektórzy przychodzą sami, inni całymi rodzinami. Wszystko toczy się tu wokół ogólnodostępnej kuchni, która z założenia, jest kuchnią zdrową. Organizuje się tu całe cykle wydarzeń – od wyrażania emocji emisją dźwięku, poprzez wspólne robienie przetworów, aż do sąsiedzkich rozgrywek w planszówki. Nie może Cię tam zabraknąć!

Ul. Kowalska 1

Wspólna przestrzeń Lublin mówią na mieście

 

MAMYczas

Fantastyczna, rozbudowana bawialnia, pełna rozrywek (nawet dla tych „pełzających”!), wygodne stoliki i pyszne ciasta. MAMYczas potrafi zadbać o gości w każdym wieku. Ciekawe warsztaty, profesjonalny team – prowadzą tu spotkania skierowane nie tylko dla dzieci, ale co ciekawe, również bezpośrednio dla mam, np. o tematyce okołoporodowej. Polecamy również na przyjęcia urodzinowe. Ilu odwiedzających, tylu zadowolonych!

Ul. Lotnicza 5

mamy czas Lublin mówią na mieście

 

Oranżeria

Randki małżeńskie, rodzinne spotkania w towarzystwie seniorów i eventy charytatywne na rzecz potrzebujących dzieci. To tylko część z wydarzeń, jakimi Oranżeria obsypuje mieszkańców Lublina. Najmłodsi znajdą tu swój kącik, zjedzą posiłek dostosowany do ich potrzeb, a nawet skorzystają z toalet wyposażonych w nakładki ułatwiające życie małym ludziom. Rodzice lubią za klasyczny wystrój, obsługę na wysokim poziomie i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej?

Ul. Ciepłownicza 3a

Oranżeria Lublin mówią na mieście

 

To był nasz mały przewodnik dla mieszkańców i zwiedzających. Mamy nadzieję, że dzięki niemu już nigdy nie poczujesz się jak intruz, wjeżdżając do restauracji prowadząc dziecięcy wózek. Pakujcie się i w drogę! Nikt nie powiedział, że posiłek na mieście zarezerwowany jest dla dorosłych!

#Lublinjestsuper

 

Szukaj wydarzeń w swoim mieście w naszym kanlendarium, enjoy :)

 

 

mówią na mieście Lublin