Brunch jest idealną propozycją dla mam. Kiedy maluch nie pozwala nam pospać a żołądek zaciska się na myśl o jedzeniu tak wczesną porą. Jedząc go na mieście przy okazji odbędziesz poranny spacer z wózkiem, załatwisz sprawy niecierpiące zwłoki, spotkasz się z przyjaciółką i zapewnisz sobie odrobinę relaksu. Dziś pokażemy Ci restauracje które sprawią, że poranek z dzieckiem stanie się czymś wyjątkowo przyjemnym.

 

Pompon – Klubokawiarnia Dla Dzieci i Dorosłych

W soboty otwarty od dziewiątej rano, w weekendy zaprasza o dziesiątej. Obszerny plac zabaw zapewni Ci chwilę wytchnienia. Zjesz tu tradycyjne propozycje, naszym sprawdzonym wyborem na późniejsze śniadanie są ciabatty w towarzystwie pobudzającej kawy. Dla malucha naleśniki, racuchy, tosty lub kluski leniwe. W ofercie również spora lista dań bezglutenowych, pyszne koktajle na mleku tradycyjnym lub roślinnym i fantastyczne desery.

Ul. Młynarska 13, Wola

 

Kółko i Krzyżyk

Menu proste, ale różnorodne. Zjesz wrapy, jajka sadzone, zupy. Jest tu też spory wybór naturalnych soków i szejków. Duży plus za jedzenie dla najmłodszych – tosty francuskie z owocami i gorąca czekolada z piankami przekonają do siebie każdego niejadka. Piękne maskotki, gry edukacyjne, ciekawe zajęcia dla dzieci i przesympatyczna obsługa umilą niejeden poranek. Miejsce uwielbiane przez rodziny z całego miasta.

ul. Ludwika Rydygiera 17, Żoliborz

 

Hocki Klocki

Nie chodzi o popularny klub, ulokowany nad Wisłą, ale o klubokawiarnię dostosowaną pod rodziny z dziećmi. Sala zabaw z kolorowymi piłkami, tunelami i zjeżdżalniami uwolni Cię nawet od najbardziej absorbującego brzdąca. Jeśli chcesz, możesz bawić się razem z nim. Dla tych, którzy wolą chwilę odpocząć, miejscowa kuchnia przygotuje pyszną kawę, kawałek ciasta lub słone przekąski. W ofercie tosty, granole z owocami i naleśniki.

Ul. Melchiora Wańkowicza 4, Kabaty

 

Ciuciubabka Cafe

Piękny i funkcjonalny kącik (a właściwie, to jakieś pół lokalu) dla dzieci. Zajęcia prowadzą tu już o samego rana – rytmika, sensoplastyka, logopedia, teatrzyki i przeróżne warsztaty. Jedzenie jest idealnie dopasowane pod duże i małe brzuchy, wygodne fotele, miękkie poduchy, półki pełne książek – możemy wymieniać i wymieniać. Nie da się stąd wyjść niezadowolonym! Polecamy również ich imprezy urodzinowe.

Ul. Pełczyńskiego 30B, Bemowo

 

Cafe PoWoli

Miejsce z lokalnym jedzeniem, przystosowanym do współczesnych potrzeb. Jest częścią kolektywu Spółdzielni Socjalnej Wola, działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami, bezrobotnych i seniorów. Kawiarnia jest więc dostosowana dla wszystkich, którzy pomimo trudności mają ochotę spędzić chwilę na mieście. Gry planszowe, kolorowanki i książki zajmą najmłodszych, a sójki wolskie, kanapki z Kercelaka i muranowska beza zadowolą podniebienia każdego dorosłego.

Ul. Smocza 3, Nowolipki

 

Smacznego!