Reebok FLOATRIDE to rewolucyjne obuwie biegowe, które zapewnia optymalną amortyzację i sprężystość. Lekka podeszwa z innowacyjnej pianki FLOATRIDE pochłania wstrząsy i zapewnia poczucie komfortu niezależnie od pokonanych kilometrów. Jednoczęściowa, elastyczna cholewka dopasowuje się do kształtu stopy. To wszystko sprawia, że podczas biegu w Reebok FLOATRIDE można niemal... odpłynąć!

Podeszwa buta została wykonana z zaawansowanej technologicznie pianki FLOATRIDE. Ultralekki i wytrzymały materiał, o jednolitej strukturze komórkowej, zapewnia optymalną amortyzację w każdej fazie kroku i na każdym kilometrze. Dodatkowo miękka wkładka wewnątrz buta pochłania wstrząsy i stabilizuje stopę podczas biegu.

Tegoroczną odsłonę butów Reebok FLOATRIDE cechuje nowy, unikalny wygląd. Nadruk na bezszwowej cholewce ULTRA KNIT został wykonany z użyciem specjalnej metody barwienia przędzy. Zastosowanie różnych odcieni oraz ilości barwnika na całej długości włókien pozwoliło stworzyć niepowtarzalny wzór dla każdej z par Reebok FLOATRIDE. W ten sposób powstały cztery opcje kolorystyczne: czarna i granatowa dla mężczyzn oraz czarna i fioletowa dla kobiet.

 

Reebok FLOATRIDE są dostępne w sprzedaży na www.reebok.pl, www.sklepbiegacza.pl oraz www.runnersclub.pl.

Bierzesz udział w biegu Reebok POWERUN by Runmageddon?
Podczas Reebok POWERUN by Runmageddon ważna jest szybkość, amortyzacja i elastyczność. Wszystkie te cechy łączy Reebok FLOATRIDE, rekomendowany but biegu.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają w pakietach startowych zniżkę w wysokości 100 zł na zakup Reebok FLOATRIDE do realizacji tylko w Sklepach Biegacza od 3 do 30 kwietnia 2018 roku.

Kupiłeś buty Reebok FLOATRIDE? 

Osoby, które kupią buty Reebok FLOATRIDE w Sklepach Biegacza w dniach 3-13 kwietnia 2018 roku, otrzymają za darmo pakiet startowy na bieg Reebok POWERUN by Runmageddon.