Sam raper jest miło zaskoczony pozytywnym odbiorem przez słuchaczy. Na płycie wyraźnie zaznacza on swoją pewność siebie i ważne dla niego wartości, a wpadający w ucho beat oddaje charakter przekazu. Można powiedzieć, że odważnie wykrzykiwane wersy i niekonwencjonalne rymy są swoistym wyróżnikiem Żaby.


Obserwując przebieg kariery Żabsona zauważalny jest progres, który uwidaczniał się z numeru na numer. Trzeba przyznać, że jak na swój młody wiek konsekwentnie dąży do zbudowania swojego wizerunku i wypracowania stylu.  Album zawiera 15 utworów, a okładka została zaprojektowana przez Full Metal Jacket Studio.

Jak sam artysta przyznaje: "Ja tworząc tzw. nowy nurt – choć nienawidzę tego podziału, ale jestem jednak z nowego pokolenia – wychowałem się na oldschoolu. Jak zacząłem słuchać rapu, to nie było jeszcze new schoolu, nie było trapu, więc słuchałem 2Paca, Nasa, Rycha Peji, Tedego, Borixona czy Molesty".


 „To ziomal” zawiera piętnaście premierowych utworów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia - 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, Hubi, KGR, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba i Opiat. Wśród nich są m.in.  single “Księżniczki", “Incepcja", “Ja zarabiam Ty się bawisz” i „Los”. Na płycie gościnnie wystąpili: Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Borixon, Simpson i Young Slash. W marcu rozpoczęła się trasa koncertowa Żabsona "To Ziomal Tour 2018" i potrwa do końca kwietnia. Raper od tego czasu odwiedził już kilka polskich miast tj. Katowice, Warszawa, Białystok, Toruń, Bydgoszcz czy Gdańsk. A jeśli wy jesteście zainteresowani pójściem na koncert Żabsona, to nadal macie okazję zamówić bilety na stronie going.pl/zabson lub zamówić CD ze strony zabsontoziomal.com.

tekst: Aleksandra Marcinkowska - Mówią Na Mieście

 

KONKURS

Chcecie wygrać krążek Żabsona? Napiszcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście go mieć.

Nagrodzimy 2 osoby, które naszym zdaniem wyślą nam najciekawszą odpowiedź.

Macie czas do 10.04 do godziny 14:00. Powodzenia!
 

Odpowiedzi wysyłajcie na: redakcja@mowianamiescie.pl, w tytule wpiszcie "Konkurs Żabson".