PIĄTEK


Szuflada Sztuki 2 | Wernisaż
Praska Stalownia zaprasza na drugą edycję festiwalu stworzonego przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Zamierzeniem festiwalu jest pomoc niezależnym artystom w wyjściu z „własnej szuflady” i wysunięciu ich prac na światło dzienne. Podczas trwania wystawy będziesz mieć okazję do rozmowy z autorami eksponowanych dzieł, organizatorami i współtwórcami eventu. Przyjdź również w sobotę i weź udział w potańcówce w filmowym klimacie.

 

Noc Reklamożerców 2018 
Warszawskie Kino Luna zaprasza na kolejną Noc Reklamożerców – tym razem w wersji rozszerzonej. Projekcja rozpocznie się o godzinie 21, a trwać będzie aż 5,5h! Tegoroczny temat przewodni to Universal Love. Jest to już 26-ta polska edycja. Będzie śmiesznie, smacznie, niesmacznie, na wysokim poziomie i na tym sięgającym dna. Bilety kosztują 40zł, miejsca nienumerowane, brak możliwości rezerwacji miejsc.

 

 

Zobacz także Turkish Delight na Jasnej

 

SOBOTA


Błogie Biodra
Tytuł wydarzenia może nie mówi zbyt wiele, ale czytajcie dalej. Szkoła jogi MOC oddechu zaprasza na warsztat, który przybliży Ci techniki świadomej pracy z własnym ciałem. Rozciąganie i rozluźnianie poszczególnych partii ciała to klucz do dobrego samopoczucia – tym razem, na warsztat bierzemy kręgosłup, miednicę i nogi. Choć wydarzenie skierowane jest głównie do Pań, nic nie szkodzi na przeszkodzie aby udział wzięli w nim również panowie. Start - godz. 18:00, koszt – 77zł.

 

mówią na mieście

 

Warsztaty Lindy Hop od podstaw i Potańcówka w stylu Retro
Groszkowane sukienki typu szmizjerka, kaszkiety w delikatną kratę, szelki, pantofelki na niskim obcasie, tkaninowe opaski i jedwabne pończochy. Wszystkich wielbicieli stylu retro i miłośników zabaw tańczonych zapraszamy do wspólnej nauki. Swing cieszy oko obserwujących i zaraża pozytywną energią. Czemu by nie spróbować? Dla zdeterminowanych Monta Bistro & Bar szykuje wieczorną potańcówkę o tym samym klimacie. Wpadajcie parami!

 

mówią na mieście

 

NIEDZIELA


Babski Weekend - z miłości do sportu! 
W najbliższą niedzielę kolejne już wydanie treningów z marką Nike. Weźcie ze sobą sportowe buty, wygodne ubranie, wodę i pozytywne nastawienie. W Wilanowie od godz. 10 odbywać się będą trening za treningiem. Prowadzić je będą topowe trenerki firmy, o całą resztę zadbają wyselekcjonowani partnerzy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie zapomnij o rejestracji i zapisie na poszczególne zajęcia.

 

mówią na mieście

 

Wiosenne Spotkanie z Alpakami
Te futrzane stworzenia z tygodnia na tydzień zyskują na popularności. Rozsiewają wokół siebie aurę radości i miłości, na co dzień pomagają w walce z depresją, nerwicą, ADHD, autyzmem, zespołem Downa i zaburzeniami lękowymi. W najbliższą niedzielę Ośrodek Koparka zaprasza wszystkich chętnych na poznanie tych wyjątkowych zwierząt i spacery po okolicy. Wstęp kosztuje 10zł, a spacer 20zł (wymaga rezerwacji godziny). Możesz je przytulać, głaskać i karmić marchewką do woli!

 

mówią na mieście

 

Okulary przeciwsłoneczne to must-have tego weekendu!

 

Wskakuj do kalendarium i wybierz więcej wydarzeń dla siebie :*

 

Ewa Kubiatowska MNM.pl

zdjęcie w tle pochodzi z fanpage Ośrodek Koparka