PiP show - średni powrót vol. 1! (i vol.2)
Gatunek slow comedy wyróżnia ciągłość akcji – odgrywana przez aktorów scena dzieje się w czasie rzeczywistym, nie ma wstawek retrospektywnych. Jedyne przeskoki, jakie odnotujecie to przeniesienia miejsca akcji. Tak więc, od momentu rozpoczęcia spektaklu, do jego końca, bierzecie udział w kilkudziesięciu minutach wyjętych z życia fikcyjnych postaci. Tradycyjnie, całość improwizowana. Zapowiada się ciekawie, prawda?
Kiedy: Vol. 1 – 11.04, godz. 19, Vol. 2 – 25.04, godz. 19
Wejściówki: 20/15zł za spektakl
Na scenie: PiP Show

 

 

Hofesinka reperuje świat!
Grupa komediowa Hofesinka podejmuje się przeprowadzenia terapii indywidualnych. Spektakl odbędzie się w oparciu o opowieści obecnych na sali widzów. Masz problem z teściową, sąsiadami, szefem, ze skrzypiącymi panelami, pogodą, a może własnymi nawykami? Podziel się zmartwieniem i obserwuj, jak szybko jego przedmiot przestaje być nieprzyjemny. Dotychczasowi pacjenci wychodzili zadowoleni!
Kiedy: 21.04, godz. 19
Wejściówki: 30/20zł
Na scenie: Hofesinka

 

 

MUSIC MiG - impro musical
Tego jeszcze nie było. Komediowy spektakl improwizowany z muzyką na żywo. Tym razem na deskach Resortu Komedii staną humorzyści Przekroju, improwizatorzy, a równoczeście wokaliści zespołów tworzących na co dzień muzykę rockową z elementami psychodeli i punka (Ryby) oraz elektronikę z oryginalnymi, polskimi tekstami (Extra). Dla wszystkich fanów musicali i niebanalnego poczucia humoru. Kto się wybiera?
Kiedy: 16.04, godz. 20
Wejściówki: 15/10zł
Na scenie: MiG

 

 

Sprawdź: MOMU`s Music Makers

 

Klaster (Buchwald/Pawluśkiewicz)
Spotkało się dwóch komików – jednego z nich znacie z Hurtu Luster i spektakli dla dzieci Nikt Nic Nie Wie, drugiego z grupy Klancyk i Muzycznych Chwil z Maćkiem i Krzyśkiem. Postanowili zagrać razem, w duecie… I póki co, tylko tyle wiadomo. Niczego nie planują, niczego nie ustalają. Stawiają na stuprocentową improwizację. Przedstawienie szykuje się zaskakująco, nie tylko dla widowni, ale i dla samych artystów. Znamy ich umiejętności i gwarantujemy dobrą zabawę!
Kiedy: 25.04, godz. 21
Wejściówki: 20zł
Na scenie: Joanna Pawluśkiewicz (Hurt Luster, Nikt Nic Nie Wie) i Maciek Buchwald (Klancyk, Muzyczne Chwile z Maćkiem i Krzyśkiem)

 

 

Dem w Warszawie
Szykujcie się na spotkanie z twórca najzabawniejszych komiksów w sieci. Charakterystyczna, cyfrowa kreska Demlanda i zabawne ujęcia patykowych postaci sprawiły, że na chwile obecną jego fanpage liczy prawie milion obserwujących. Tworzy również filmiki, wydaje własne zeszyty tematyczne. Już niedługo w Resorcie będziecie mogli przybić mu piątkę, zadawać pytania, zakupić gadżet, zgarnąć autograf i obejrzeć stand-up. 
Kiedy: 19.04, godz. 18 i 20:30
Na scenie: Demland

 

 

Bawcie się dobrze!

Ewa Kubiatowska Mówią na mieście