Za nami już pierwsze koncerty kwietnia – w Grizzly wystąpili między innymi MajLo, Zoofan, Rosalie oraz finaliści Firestone Headliners of Tommorow – a w nadchodzących tygodniach zaplanowane są kolejne muzyczne wydarzenia. We wtorek odbyło się pierwsze jam session w Grizzly, a dokładniej – Dżemor, czyli kultowy cykl, który wcześniej odbywał się w warszawskiej Chwili. Dwa dni później, 12 kwietnia odbył się elektryzujący publiczność koncert króla. To jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Ze swoim zespołem wystąpił już m.in. na Open’er Festival, Off Festival, Męskim Graniu, Tauron Nowa Muzyka i Springbreak. W piątek 13 kwietnia wystąpili Coals, czyli Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Koncert wyprzedał się tydzień przed wydarzeniem. Duet zaliczył występy na takich zagranicznych festiwalach, jak Iceland Airwaves, Positivus, Reeperbahn i MENT Ljubljana. Pół roku temu ukazała się ich debiutancka płyta.

 

W drugiej połowie kwietnia w Grizzly Gin Bar wystąpią między innymi Tim Hagans, wybitny amerykański trębacz, wraz z Markiem Konarskim, jednym z najbardziej obiecujących polskich saksofonistów młodego pokolenia. Artyści 16 kwietnia zaprezentują swój nowy, wspólny projekt.  Zaś 25 kwietnia w Grizzly będzie miała miejsce warszawska premiera "Drugiej" płyty Przemka Paśko i Zespołu CO TO.

 

Pod koniec miesiąca Grizzly odwiedzi Sean Nicholas Savage. Krytycy piszą o nim różnie: wariat, geniusz, filozof, pop-prorok. Grimes, Mac DeMarco, Doldrums, Blue Hawaii czy Shlohmo – wszyscy ci artyści mianują się jego uczniami, czemu swego czasu dali wyraz nagrywając covery piosenek Seana Nicholasa. Artysta przyjedzie do Warszawy 27 kwietnia promować nową płytę "Yummycoma".

 

Co czeka na was w Grizzly poza wydarzeniami muzycznymi? 120 rodzajów ginu, szeroki wybór innych alkoholi i barmani, którzy wiedzą jak z tego wszystkiego zrobić najlepszy użytek. Do tego od poniedziałku do czwartku, między 17. a 20. trwa Gin O’Clock – można wypić dwa giny z tonikiem w cenie jednego. 

 

Kwiecień w Grizzly Gin Bar:

 

16.04 KONCERT: HAGANS / KONARSKI QUINTET

18.04 KONCERT: HI5 - link

19.04 KONCERT: TED NEMETH

25.04 KONCERT: PAŚKO i ZESPÓŁ CO TO

26.04 KONCERT: LIMBOSKI - link

27.04 KONCERT: SEAN NICHOLAS SAVAGE

 

Bilety:

https://goingapp.pl/place/10881/1/grizzly-gin-bar

 

Grizzly Gin Bar SM:

https://www.facebook.com/grizzlyginbar/

https://www.instagram.com/grizzlyginbar/