Mural to efekt najnowszej kampanii promującej kultowy model Reebok Classic - Club C, który w tym sezonie, dzięki kolaboracji z marką Montana Cans, wzbogacony został o paletę nowych kolorów. To właśnie kolor odgrywa tu kluczową rolę! Dlaczego? Bo poprzez różnorodne barwy i ich zestawienia możemy wyrazić swój indywidualny styl.

Reebok Classic udowadnia, że sztuka - w tym przypadku pełne intensywnych kolorów graffiti - pozwala zademonstrować swoje prawdziwe „ja”, podkreślić charakter i temperament człowieka. Aby wzmocnić ten przekaz marka zaprosiła do współpracy inspirujące osobowości. Bohaterami murala są: Rosalie., Dawid Kwiatkowski, Mes, Holak oraz Otsochodzi. Każdy z nich to odrębna historia, indywidualność, a co za tym idzie… inny kolor! Na muralu każda z tych osób spersonalizowana została za pomocą innego koloru i kilku rzeczy, które określają ich styl. Podkreślony został ich indywidualizm, który finalnie stworzył spójną całość. 

Mural powstał w podziemiach PKP Śródmieście. Za jego projekt odpowiada Grzegorz Piwnicki, znany jako Forin – grafficiarz, twórca okładek wykonawców hip-hopowych.