Za wami długi spacer, a kiszki grają marsza. Wychodzisz ze znajomymi, a Burek patrzy smutnymi oczami. Wystawił Cię kumpel, a tak bardzo chciałeś wyjść na miasto. To tylko kilka ze scenariuszy, którymi zainspirowali się właściciele tych restauracji. Spędź miło czas ze swoim ogoniastym towarzyszem nie tylko wtedy, gdy w planach macie bieganie. 


Centrum Zarządzania Światem
Praskie Centrum Zarządzania Światem dobrze nakarmi, ugasi każde pragnienie a wieczorami zabawi kulturalnymi wydarzeniami. W karcie znajduje się zakładka „Menu dla zwierząt”, a wśród nich miska z wodą za free i improwizacja kucharza w cenie 10zł. Dla ludzi polecamy przepyszne placki alzackie, charakterystyczne dla tej dzielnicy. Do wyboru wytrawne, wege, słodkie, rybne i wiele wiele innych. Dla każdego coś miłego, prawda?
Ul. Okrzei 26
Sprawdź - Ule na warszawskich dachach


Przegryź
Niewielki, przytulny lokal w klimacie vintage, o nieprzesadzonym wystroju i przemiłej obsłudze. Karta – krótka, a w niej pierogi, gnocchi, domowe zupy i pampuchy, kojarzone z babcinego stołu. Psiaki mają do wyboru trzy rozmiary swojego dania, które składa się z warzyw, brązowego ryżu i mięsa wołowego i drobiowego gotowanego w rosole. Szeroki wybór win i rewelacyjna lemoniada z hibiskusa. Musicie tu wpaść!
Ul. Mokotowska 52

Stacja Muranów
Stacja Muranów jest przede wszystkim centrum kultury. Organizuje spacery po swojej dzielnicy, wernisaże, pokazy, wykłady i spotkania dyskusyjne. W ich kawiarni korzysta się z naturalnych składników od polskich dostawców, parzy się wyśmienitą kawę i pije organiczne herbaty. Jeśli zdecydujesz się zajrzeć z czworonogiem, na pewno zostanie dopieszczony miską wody i smakołykiem spod lady. 
Al. Gen. Andersa 13


 

Biały Domek
W Białym Domku skosztujecie kuchni polskiej na naprawdę przyjemnym poziomie. Samo miejsce posiada bardzo ciekawy wygląd – mieści się w starym domu, na Mokotowie. Wnętrze jest klimatyczne, idealne pod rodzinne spendy i romantyczne kolacje. Wybierasz się z psiakiem? Możesz tradycyjnie liczyć na wodę, a mnie tradycyjnie – na obiad dla czworonogów. Usiądźcie w ogródku i rozkoszujcie wystrojem. Warto!
Ul. Św. Andrzeja Boboli 11
 

Misianka
No to czas na deser! W Misiance znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Chrupiące bezy, fantazyjne babeczki, puszyste torty, serniki, makowce, kawy, herbaty, do wyboru, do koloru. Smakołyki przepyszne, obsługa cudowna, w zestawie miejsce na psie harce i stoliki na zewnątrz. W ofercie dostępne ciasteczka dla psa, bijące rekordy popularności i oczywiście miska z wodą. Pycha!
Park Skaryszewski

To kiedy zabierasz pupila na obiad?

 

Autor: Ewa Kubiatowska MNM
Zdjęcia pochodzą z fanpage opisywanych restauracji