Sześć dni koncertów i występy ponad dwunastu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się Jimek, Pezet, Ten Typ Mes czy wspomniane wcześniej Rosalie i Nosowska. Zeszłoroczne koncerty przy ulicy Towarowej biły rekordy popularności – dostanie się na teren imprezy w dni, kiedy na scenie mieli stanąć Taco Hemingway i Quebonafide graniczyło z cudem, a tłum napierający na wejścia wcale nie odpuszczał. Nawet wtedy, gdy organizatorzy z megafonami obwieszczali koniec wejść ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy. 

W tym roku scena przenosi się do zajezdni autobusowej przy stacji Metra Marymont. Ilość miejsc będzie ograniczona, a kontrole nad wszystkim ma ułatwić wprowadzenie płatnych biletów. Jednodniowa wejściówka kosztuje symboliczne 10zł, więc ciężko mówić tu, o jakiejkolwiek próbie „naciągania” warszawiaków. Chodzi tu głównie o rozwiązanie problemów związanych z ilością uczestników.

Bilety są już w sprzedaży więc spieszcie się! Dostępne są w aplikacji GoingApp. Jedna osoba może kupić maksymalnie dwie wejściówki.

TU kupisz bilety

Oto harmonogram imprezy:

08.06 - Natalia Nykiel, O.S.T.R.
09.06 - Daria Zawiałow, Ten Typ Mes

 

 

15.06 - Otsochodzi, Sokół + Goście
16.06 - Flirtini LIVE, Jimek Symphonixx

 

 

22.06 - Rosalie. Nosowska
23.06 - Albo Inaczej 2, Pezet +

 

 

Czerwiec zapowiada się wyjątkowo gorąco!