Deadpool 2
Lubicie uniwersum Marvela? Jeśli tak, na pewno od dawna macie już za sobą poprzednią część. Postać o sztucznie wszczepionych zdolnościach, pełna nadprzyrodzonych siły i poczucia humoru. Przepowiadamy dużo akcji i przede wszystkim – śmiechu!

W kinach od: Już leci!

 

Avengers – Wojna Bez Granic
Iron Man, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Spiderman, Czarna Pantera, Vision, Falcon i Loki – to tylko część z bohaterów (i anty-bohaterów), którzy występują w najnowszej produkcji Marvela. Jeśli lubicie świat fantasy znany z komiksów i poprzednich część – nie  możecie tego przegapić!

W kinach od: Już leci!

 

Wyszczekani
Coś dla miłośników komedii ze zwierzętami w rolach głównych. W tym filmie pierwsze skrzypce grają psy, których funkcje w fabule zostały idealnie dobrane pod względem ras. Znajdzie się rottweiler jako policjant i pudel w roli modela high-fashion. Lekki film, na odprężający wieczór.

W kinach od: 1.06

 

Zimna Wojna
Sam fakt, że Paweł Pawlikowski i jego „Ida” zostali laureatem Oscara, już czyni tę produkcję wartą uwagi. Opowieść o dwojgu ludzi, którzy obdarzyli siebie nawzajem najsilniejszym z uczuć, ale nie mogą być razem. Z ciekawostek - główni bohaterowie noszą imiona rodziców reżysera. 

W kinach od: 8 czerwca
 

Jurasic World – Upadłe Królestwo
Nie wiemy jak Wy, ale my czekamy jak na szpilkach. Kolejny film uwielbianej na całym świecie serii Jurasic Park. Jak zwykle będzie to pełne akcji kino familijne, choć tym razem, mają się pojawić nowe, jeszcze bardziej przerażające gatunki. Proponujemy mały maraton poprzednich serii przed seansem.

W kinach od: 8 czerwca
 

Twój Simon
Historia nastolatka, który dorasta, nieśmiało odkrywa samego siebie, przeżywa miłosne wzloty i upadki. Będzie zabawnie i przerażająco zarazem. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki  Becky Albertalli „Simon oraz inni homo sapiens”.

W kinach od: 15 czerwca

 

Iniemamocni 2
Ile lat minęło? 14! Przecież na pierwszą część chodziło się jeszcze ze szkołą lub rodzicami! Bezdyskusyjnie najgorętsza premiera roku! Przygody rodziny super bohaterów, która przez wiele lat ukrywał swoje nadprzyrodzone zdolności. Ach, Mrożon – czekamy na Ciebie!

W kinach: 13 lipca

 

Mamma Mia – Here We Go Again!
Czekaliście na to, prawda? Pełen wzruszeń, śmiechu i bajkowego klimatu musical, w całości oparty na przebojach kultowej, szwedzkiej grupy Abba. Idealny film na randkę, wypad z przyjaciółką lub spotkanie z mamą czy siostrą. Odliczamy dni!

W kinach od: 27 lipca

Zobacz też: Najsmaczniejsze pokazy w Kinie Nowe Horyzonty

 

Udanego seansu!