Wyjątkowe samochody, kawa jakości speciality i nowoczesna przestrzeń Placu Europejskiego – to wyróżniki spotkania, które odbędzie się w sobotę na warszawskiej Woli. Już od godz. 10.00, uczestnicy Kawy i Samochodów będą mogli podziwiać auta takich marek jak: BMW, Lexus, Ferrari, Porsche, Aston Martin, Mercedes-Benz czy Audi. Motoryzacyjne perełki będą prezentowane zarówno przez największych dealerów samochodowych, jak i indywidualnych pasjonatów czterech kółek. Ponadto uczestnicy Kawy i Samochodów będą mieli szansę obejrzeć wnętrza wyścigowych i rajdowych aut Daftracing, a także zajrzeć pod maski unikatowych, kolekcjonerskich pojazdów. 

 

porsche warszawa mówią na mieście

 

Na imprezie Kawa i Samochody zamykającej poprzedni sezon pojawiło się ponad 100 niezwykłych aut, a niektóre modele można było zobaczyć u nas po raz pierwszy poza salonem. DaftCafe chce dzielić się swoją pasją do najlepszej kawy i szybkich samochodów, dlatego
w tym sezonie po raz piąty spotykamy się w pobliżu sztandarowego lokalu DaftCafe zlokalizowanego w Warsaw Spire
– mówi Michał Ratajczyk, współwłaściciel DaftCafe, kierowca zespołu Daftracing.

 

Zobacz także Kino letnie Lolka i Oscarowe środy

 

Wydarzenie Kawa i Samochody odbędzie się w sobotę, 9 czerwca i potrwa od godz. 10.00
do 14.00. Zarządcy kompleksu Warsaw Spire, należącego do Ghelamco Polska, udostępnili na czas spotkania cały teren Placu Europejskiego.

 

samochód warszawa kawa mówią na mieście

Wstęp jest bezpłatny, a swoje auto może zaprezentować każdy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: WP Autokult, Esquire Polska, Motowizja, portal Nasze Miasto oraz Car Spotting Polska.

Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku: Kawa i Samochody by DaftCafe #5.