Piątek, 8.06


Akademia Otwarta
Największe, coroczne święto warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Główna atrakcją wieczoru są wystawy końcowo-roczne studentów wszystkich wydziałów. Dodatkowo, np. Wydział Grafiki przygotował koncerty, Wzornictwa imprezę z dj-em, a Katedra Mody – pokaz, który w tym roku odbędzie się na Placu Defilad. Dokładny harmonogram znajdziecie TUTAJ

 

Friday w Klubie Dekada
Klub Dekada zaprasza na piątkowy parkiet w rytmach największych hitów z la 80-tych i 90-tych. Obecny za sterami Dj Funktion zadba o to, by fani współczesnych przebojów również się odnaleźli. Wstęp a wydarzenie jest bezpłatny, pod warunkiem, że wpiszecie się na listę o TUTAJ. Uwaga! Zapisy trwają do godziny 20.00 dnia imprezy. 

Lolek Sport: Polska vs. Chile
Do wszystkich fanów sportu: czy jest cos przyjemniejszego, od kibicowania w większej grupie ludzi? Tutaj gromadzą się tak odmienne jednostki, że ciężko uwierzyć, że w ogóle są w stanie obok siebie usiedzieć. Wszystkim przyświeca jeden cel, dziesiątki emocji i jedna transmisja. Dołącz do nich i sprawdź, jak kibicuje się w Lolku. Start: 20.45

Sobota, 9.06


Silent Disco x Prochownia Żoliborz
O imprezach w słuchawkach chyba słyszeli już wszyscy. Może to być sposób na wyskoczenie na miasto dla introwertyków, a może być po prostu ciekawą alternatywą dla głośnych, często mało kulturalnie kończących się „dyskotek”. Tutaj każdy uczestnik otrzymuje parę słuchawek, a wraz z nimi trzy kanały muzyczne do wyboru. I już, jest fajnie!


 

Czerwiec w Domu Kereta
To kto jeszcze nie był w najwęższym mieszkaniu? Dom Kereta to instalacja artystyczna znajdująca się przy ulicy Żelaznej, która została otwarta w 2012 roku. Ma trzy poziomy, 152 cm szerokości, kuchnię, łazienkę, biurko, łóżko i regał. Bilet kosztuje 20 zł, rezerwacji dokonuje się na TEJ STRONIE. Oprowadzanie trwa 15min.


Otwarcie drugiej części wystawy głównej w Muzeum Warszawy
To muzeum, znajdujące się na Starym Mieście zawsze ciekawiło ciekawostkami i smaczkami. Już w najbliższą sobotę ekspozycja poszerzy się – w przygotowaniach jest aż 13 nowych gabinetów tematycznych. Podobno będzie można zobaczyć papierośnicę Stefana Starzyńskiego i spodek z autografem Pabla Picassa. Sprawdźcie!

 

Niedziela, 10.06


Kino Perła w Miłości
Wpadnijcie o 21:00, aby spędzić miły wieczór na leżaku, przy piwie i dobrym kinie. W najbliższą niedzielę, na rozluźnienie atmosfery spiętej zbliżającym się poniedziałkiem, na ekranie pojawi się amerykańska komedia z 2016 roku, pt.: „Złe Mamuśki”. W obsadzie m.in.: Mila Kunis, Christina Applegate i Kristen Bell. Wstęp free, start o 21.00


Festiwal Wibracje (zdjęcie w tle)
Wprawdzie nie jest to pierwszy dzień jego trwania, ale być może dla wielu pierwszy, kiedy będą mieli okazję zajechać do Serocka. W programie wykłady, koncerty, ogniska, zajęcia dla dzieci, warszaty jogi i medytacji. Jeśli lubisz skupiać się na samodoskonaleniu, a aura uśmiechu, serdeczności i pozytywnej energii sprawia Ci przyjemność, wpadaj! Bilet na jeden dzień festiwalu kosztuje 80 zł (znacznie korzystniej jest kupić karnet).


Folk na Kole
Wpadacie czasem na łowu pośród stoisk najpopularniejszego targu staroci w Warszawie? Wybierzcie się więc i w tę niedzielę, bo tym razem będzie wyjątkowo. Koncerty na żywo muzyki folkowej z różnych kręgów (Ukraina, Białoruś, ludność żydowska i różne regiony Polski) będą towarzyszyć Ci podczas całych zakupów. Wydarzenie ma charakter cykliczny.

 

 

Zaplanowane? ;)