Kamila Jarecka, wystawa, wernisaż wystawy, dzień kobiet 2016

Na potrzeby wystawy artystka stworzyła prace inspirowane kobiecym pięknem. Pierwowzory postaci z jej obrazów to przypadkowo napotkane kobiety, które przyciągnęły uwagę autorki swoją nietuzinkowością. Obrazy zanurzone są w szarości, ale artystka rozświetla swe kompozycje delikatnymi pastelami lub czystymi barwami. Efekt końcowy jej prac przywołuje skojarzenia z kolażem albo odrapanym graffiti.

Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i właścicielka znanego warszawskiego Domu Aukcyjnego Art In House.

Galeria oferuje możliwość nabycia prezentowanych obrazów w trakcie wernisażu.

Kamila Jarecka, wystawa, wernisaż, wernisaż wystawy, dzień kobiet, obrazy

Galeria officyna art & design, założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów. Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy.