W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Rosja, która we wczorajszym meczu otwierającym pokonała Arabię Saudyjską wynikiem 5:0. Nasza reprezentacja będzie miała okazję się wykazać już we wtorek, o godz. 17:00, naszym rywalem będzie Senegal. Zaciskajmy kciuki i kibicujmy wspólnie, bo jest gdzie!

 

Zobacz też: Ostatnie dni World Class Cocktail Festiwal

Fat Buddha
Kibicowanie w orientalnym klimacie? Czemu nie! Przekąski na wysokim poziomie, bardzo szeroki wybór alkoholi, lekko klubowy wystrój i nastrój ogarniający całą salę. Tutaj nie może się nie udać, w końcu nad wszystkim czuwa gigantyczny, uśmiechnięty, złoty Budda. 

 

Iskra Pole Mokotowskie
Mecz z perspektywy leżaka i drinka z palemką – perfekcyjnie. Iskra oferuje najbardziej zieloną strefę kibica w mieście, więc jeśli masz ochotę na doping w roślinnym otoczeniu, powinieneś tam zajrzeć. Będzie głośno i radośnie.


 

Pub Lolek
Klimat nie do podrobienia – tu jest trochę tak, jakbyś wyskoczył do znajomego na domówkę z ogrodem. Tylko, że znacznie większą. Jest grill, zimne piwo, drewniane stoły i ławki. No i oczywiście emocje, którymi wszyscy chętnie się dzielą. 


 

Pomost 511 (zdjęcie w tle)
A może by tak nad Wisłę? Chłód ciągnący z nad wody, tłum ludzi, radośnie przemierzający bulwary i Ty – zatrzymany w tym wszystkim gdzieś a leżaku, ze szklanką ulubionego napoju, ogarnięty mundialowymi emocjami. Czy może być jeszcze lepiej?


 

Kawałyksztuki
Nieco bardziej kulturalny klimat o bardzo przyjemnym, spokojnym charakterze odnajdziecie w Centrum. Kawałyksztuki również organizuje strefę kibica. Na miejscu czekać na Was będę liczne promocje i atrakcje. Z uwagi na niewielką przestrzeń, polecamy rezerwacje.


 

Otto Pompieri
Kibicowanie w prawdziwie włoskim stylu! Na czas trwania mundialu, lokal przeznacza jedno ze swoich pięter (-1) na strefę kibica.  Jak już pewnie wiecie, ekipa Otto jest mistrzem umilania czasu. Pyszna pizza, makarony, piwo i włoska ekspresja – to jest to, czego nam trzeba!


 

Leniviec
Wolisz nieco spokojniej, swojsko i zwyczajnie? Leniviec ugości Cię jak najlepszy przyjaciel. Szereg pysznych przegryzek, coś na większy głód, butelki wyjęte prosto z lodówki i rewelacyjne drinki. Dodaj do tego najlepsze towarzystwo, a ten wieczór będziesz wspominać miesiącami.


 

Bazar Klub
Niezobowiązująca atmosfera, domowe jedzenie z eleganckim sznytem i klimat warszawskiej Pragi. Strefa kibica w Bazarze zapowiada się obiecująco, więc nie zastanawiaj się zbyt długo i dzwoń po znajomych. To się musi udać!


 

Loco Mexicano
Znajdziesz ich w trzech lokalizacjach – Marszałkowska, Wiatraczna i Grójecka. W każdej z nich zjecie rewelacyjne burrito, pełne smaku taco i prawdziwie meksykańskie nachos. Dodajcie do tego ulubiony drink lub kufel piwa i wielki ekran z transmisją meczu na żywo. Brzmi świetnie!

 

No, to kto wygra?

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych fanpage`y opisywanych miejsc.