Zobacz też: Odkryte baseny - Warszawa

Piątek, 22.06


Witaj Lato! – Klub Dekada
Nie ma to jak przywitać lato pysznymi drinkami na parkiecie jednego z najlepszych klubów w Warszawie! Porządną dawkę tanecznych hitów zaserwuje Dj McDa. Do 23:00 wstęp za free, a o 5:00 zaczynają serwować śniadania – bo przecież zostajemy do rana!
Start: 22:00

 

H&M Music – Nosowska & Rosalie
Od początku czerwca w każdy weekend okolice Metra Marymont zamieniają się w przystań pełną dobrej muzyki. W najbliższy piątek usłyszycie tu prawdziwe  divy reprezentujące różne pokolenia, odmienne gatunki: Katarzyna Nosowska i Rosalie. Bilety: 10zł, do zakupienia przez aplikacje GoingApp.
Start: 18:00


Instytut Festival 2018 Music & Art
Prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej. Już w najbliższy piątek na terenie Twierdzy Modlin odbędzie się jeden z najgłośniejszych festiwali ostatnich lat. Karnet dwudniowy w tym momencie kosztuje 300zł, jednodniowy – 180zł. Istnieje ryzyko, że za chwilę ich nie będzie!
 

 

 

Sobota, 23.06


Warsztaty z plecenia wianków świętojańskich – Banjaluka
3-godzinne warsztaty dzięki którym nauczysz się pleść wianki i dowiesz więcej o słowiańskiej tradycji nocy świętojańskiej. Obowiązują zapisy, a miejsc jest tylko 10, więc musisz się pospieszyć! Po wszystkim rozsiądź się wygodnie, załóż na głowę swoje dzieło i zamów karafkę domowego wina. 
Start: 11:00

 

 

Sailors Party - Przystań Nowa Fala
Oficjalne afterparty po wyścigu Regaty o Puchar Dzielnicy Wisła odbędzie się właśnie tu. Taniec, drinki, nowe znajomości i interesujące rozmowy – to będzie naprawdę udana noc! Zagrają TAMTEN i Poly Chain. Wstęp free!
Start: 22:30

 

Weneckie Biennale Na Bródnie: otwarcie – Park Bródnowski 
Park Rzeźby na Bródnie przeistacza się właśnie w Weneckie Biennale. Wszystko to za sprawą Pawła Althamera i Goshki Macugi. Będą oprowadzania, piknik, oprowadzania i koncert Gangu Śródmieście. Wydarzenie potrwa cały tydzień. Wstęp oczywiście free, na niektóre atrakcje obowiązują zapisy.
Start: 12:00

 

 

Niedziela, 24.06

WIF`e day V / Goodbye Warsaw – Resort Komedii
Warsaw Improv Festiwl dobiega końca w najbliższą niedzielę. Trwające 5 dni święto sztuki improwizacji zrzeszające artystów z całej Polski uroczyście zakończy się właśnie w Resorcie. Niebanalny humor, doza absurdu i dużo pozytywnej energii – tak będzie. Wstęp free.
Start: 22:15

 

 

Kolacja Sen Nocy Letniej – Plac Defilad
A może by tak kolacja pod gołym niebem, przy jednym stole, z dobrą muzyką w tle? Czemu nie! Tym razem tematem przewodnim są stolice kultury, a więc czekają Was przysmaki z różnych zakątków świata i ciekawy program artystyczny. Wstęp free.
Start: 20:00

 

 

Spacer | Nocne życie Tuwima, czyli gdzie bawili się artyści – Plac Defilad
Jesteście ciekawi, gdzie bawili się artyści 90 lat temu? Wpadajcie więc do Muzeum Historii Żydów Polskich, gdzie zaczyna się popołudniowy spacer po Warszawie. Kawiarnie, kabarety i kluby – to taki szybki skrót z trasy. Bilety do kupienia na stronie Muzeum.
Start: 14:30

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych facebook`owych wydarzeń,