Konkurs na portret Fryderyka Chopina - wernisaż wystawy


Muzeum Fryderyka Chopina
Wystawa potrwa od 1 marca do 31 marca

1 marca o godzinie 16.00 w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Okólnik 1 odbędzie się wernisaż wystawy prezentującej najciekawsze prace nadesłane na Konkurs na portret Fryderyka Chopina dla młodych twórców ogłoszony w 2015, a rozstrzygnięty w styczniu 2016.

Obok laureatów nagród - Roberta Kuty, Marty Łuki i Tomasza Wiktora (II miejsca ex aequo) - obejrzeć będzie można portrety autorstwa Dawida Celka, Joanny Domagały, Beaty Filipowicz, Jagody Janczak, Bogny Karpińskiej, Magdaleny Kielak, Maksyma Ostrowskiego, Anny Suwałowskiej, Kamila Szczechowicza, Katarzyny Tomaszewskiej, Bartosza Trojanowskiego, Piotra Trusika i Bartłomieja Wachacza.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3449-konkurs-na-portret-fryderyka-chopina-wystawa-wernisaz

 

Michał Dalach

Wernisaż wystawy "Światło i forma"

Tygmont Live Club
Wystawa potrwa od 1 marca do 4 kwietnia

Michał Dalach. Urodzony w 1975r w Jastrzębiu Zdroju, obecnie Opolanin. Z wykształcenia Doradca Zawodowy. Od lat pasjonuje się fotografią. Prowadzi własne studio fotograficzne, zajmuje się przede wszystkim fotografią ślubną, krajobrazową i architektury. Laureat konkursów fotograficznych w wymienionej
tematyce. Szczególnym rodzajem jego twórczości jest fotografia aktu. Pokazuje piękno kobiecego ciała, nie pozbawiając go pewnej dozy erotyzmu tkwiącej w jego pracach. Zainteresowania: podróże, sztuka nowoczesna.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3357-wernisaz-wystawy-swiatlo-i-forma-michal-dalach

 

 

Wystawa fotografii Seong-Jin Cho w Centrum Kultury Koreańskiej - wernisaż

Centrum Kultury Koreańskiej
Wystawa potrwa od 2 marca do 29 kwietnia

Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie oraz The Fryderyk Chopin Institute serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Seong-Jin Cho - Zdobywcy I nagrody XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Wernisaż odbędzie się 2 marca o godz. 13:00 w Centrum Kultury Koreańskiej (ul. Kruczkowskiego 8).

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3448-wystawa-fotografii-seong-jin-cho-w-centrum-kultury-koreanskiej-wernisaz

 

Michael Mail, Judah Passow

Wernisaż wystawy fotograficznej "Szkoccy Żydzi: Tożsamość, Przynależność i Przyszłość"

Centrum Społeczności Żydowskiej JCC
wystawa potrwa od 3 marca do 21 kwietnia

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej “Szkoccy Żydzi: Tożsamość, Przynależność i Przyszłość” autorstwa Michaela Maila i Judy Passowa, które odbędzie się w czwartek, 3 marca 2016 roku o godzinie 18:00 w Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Warszawa (ul. Chmielna 9A).
Patronem wystawy jest Ambasada Brytyjska w Warszawie.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3365-wernisaz-wystawy-fotograficznej-szkoccy-zydzi-tozsamosc-przynaleznosc-i-przyszlosc