Braliśmy pod uwagę harmonogramy nadchodzących wydarzeń, karty dań (tudzież alkoholi), zainteresowanie i przestrzeń jako-taką. Konkurencja jest duża, tym bardziej wyróżnionym należą się brawa. Albo przynajmniej wasze odwiedziny w najbliższy weekend. 

Zobacz też: Miasto aż huczy! Wydarzenia ostatni weekend czerwca

 

Pomost 511
Plaża, słońce, leżak i ciekawe wydarzenia kulturalne. Jest tu również przystań, więc jeśli lubisz przemieszczać się po mieście wodnym szlakiem Wisły, podpłyń tutaj i sprawdź co aktualnie się dzieje. Możesz trafić na spektakle, projekcje, stand-up`y, warsztaty taneczne, targi jedzenia z różnych zakątków świata. W ciągu dnia posłuchasz dobrej muzyki, a wieczorami rozerwiesz w rytm najlepszych klubowych kawałków. 

Bulwar Flotylli Wiślanej, Mokotów

 

Przystań Nowa Fala (zdjęcie w tle)
Nowa miejscówka przycumowana pomiędzy mostami Śląsko-Dąbrowskim a Świętokrzyskim. Perfekcyjne miejsce na odpoczynek przy ulubionych trunkach, wakacyjnych koktajlach i pysznych tapas`ach. Przystań to słowo klucz – „parkują” tu przeróżne jednostki pływające, co nie jednokrotnie staje się pretekstem do rozmów i zawierania nowych znajomości. Tutaj również organizuje się warsztaty, koncerty i wszelakiej maści wydarzenia kulturalne.

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona (vis-a-vis Muzeum Nad Wisłą)

 

Cud Nad Wisłą 
Miejsce kultowe i znane każdemu kto choć raz zabalował nad Wisłą dłużej niż miał w planach. Miejsce znane z hucznych imprez, projekcji filmowych i transmisji na żywo przeróżnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Serwują świetne drinki i dbają o swoja popularność, zapraszając najbardziej znane postacie sceny muzycznej, radiowej i komediowej. Tutaj zawsze jest tłoczno, głośno i radośnie. 

Bulwar Flotylli Wiślanej, Mokotów

 

Przylądek Miami Wars
Bardzo ciekawe miejsce. Ulokowane na samym końcu bulwarów, w pobliżu Mostu Łazienkowskiego. Otoczony z trzech stron wodą i punktami związanymi z nauką i praktyką sportów wodnych szybko stał się ulubionym miejscem ich pasjonatów. Szerokie połacie zieleni sprzyjają ogniskom, a leżaki i stoliki odpoczynkowi z pełnym brzuchem. O kulinaria dbają ekipy Tel Aviv (weganska kuchnia rodem izraelska) , Soul Food & Funky Fish (owoce morza w miejskim wydaniu) i Melody (lody rzemieślnicze). Nie zabrakło miejsca również na bary z napojami.

Cypel Czerniakowski, Bulwar Zaruskiego

 

Zachodni Brzeg
Zachodni Brzeg to już bardziej restauracja niż bar. Karmią tu naprawdę dobrze, w umiarkowanych cenach. W menu pizza turecka, hummus, sałatki, jagnięcina, wołowina i baklawa. Tak jest, mamy tu do czynienia z kuchnią bliskowschodnią. Kawa nad Wisłą? Powinniście zajrzeć tutaj, ponieważ tutaj mają naprawdę dobrą. W pakiecie fantastyczny widok na tętniące życiem bulwary i spokojną wodę warszawskiego odcinka Wisły. 

Ul. Wioślarska 10, tuż za Mostem Poniatowskiego

 

 

„Na zdrowie” przybijamy Wam kolorowym drinkiem z palemką!

 

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych miejsc.