Przemytnicy, detektywi, podróżnicy, agenci i silne kobiety – to właśnie główni bohaterowie tych wakacji. Będzie smacznie, zabawnie, momentami dramatycznie. Odpalaj Netflix`a, zaczynamy!

 

El Chapo – sezon 3, już wkrótce
Lubicie historie o przemytnikach, niedozwolonych substancjach i gangsterach? W takim razie powinniście czym prędzej nadgonić dwa poprzednie sezony. Serial opowiada o meksykańskim królu narkotykowego biznesu Joaquínie „El Chapo” Guzmánie.
 

 

Sherlock - sezon 4, 1.07
Zagadki kryminalne i jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów historii kina. Sherlock Holmes i John Watson stawiają czoła nowym wyzwaniom i podejmują wszelkie środki, aby je rozwiązać. Absolutny hit.
 

Zobacz też: Topowe seriale, które musisz obejrzeć.

 

Good Girls – nowy serial, 3.07
Dramat na granicy komedii opowiadający o trzech matkach, które postanawiają obrabować supermarket. Czy nagły zastrzyk gotówki rozwikła ich problemy? To się okaże, a wszystko za sprawą najświeższego serialu w serwisie Netflix.
 

 

Somebody Feed Phil: Drugie Danie – nowy sezon, 6.07
Dokument oparty na podróżach i dobrym jedzeniu (czyli wszystkim ty, co tygryski lubią najbardziej). Lizbona, Meksyk, Bangkok i lokalne przysmaki. Główny bohater to twórca serialu „Wszyscy kochają Raymunda”, Philip Rosenthal.
 

 

Ania, nie Anna – sezon 2, 6.07
Wszyscy fani rudowłosej, piegowatej dziewczynki, która ciągle pakuje się w kłopoty – łączmy się! Już za chwilę pojawi się drugi sezon serialu opowiadającego przygody Ani Shirley z Zielonego Wzgórza. Piękne zdjęcia i sielski klimat podszyty nastoletnimi dramatami. Nie przegapcie!
 

 

Archer – sezon 9, 9.07
Fantastyczny, animowany serial, który poczują szczególnie Ci, którzy lubią komiksy. Agenci, bohaterzy, strzelaniny, pościgi i podwójne osobowości. Wszystko to w jednym miejscu. Wyjątkowa koncepcja, niestety mało popularna. Sprawdźcie!
 

 

Orange Is The New Black – sezon 6, 27.07
Kolejny sezon opowieści o grupie więźniarek z Litchfield i Piper Chapman na czele. Poważne tematy, dramaty i tragedie ubrane w humor inspirowany najpopularniejszymi amerykańskimi komediami. Tęskniliśmy za tą społecznością. 
 

 

My już odliczamy dni, a Wy?

Zdjęcie w tle to kadr serialu Orange Is The New Black, pochodzi z fanpage`a Netflix Polska