Sześć scen, w tym trzy nowe – tak prezentuje się tegoroczne zaplecze muzyczne Audioriver. Blisko setka artystów a wśród nich: Amelie Lens, Ben Klock, Bass Astral X Igo, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Honey Dijon, The Glitch Mob, Loco Dice i Bonobo (live). O klimat tradycyjnie zadba plażowa sceneria i rozległy teren idealny do koncertowania. Przyjeżdżajcie do Płocka!

W programie znajdziecie prawdziwe demony muzyki tanecznej, jak i również kilku reprezentantów twórczości idealnej do bujania w obłokach. Wszyscy ciekawi, czasem ekstrawaganccy, inni skryci, ujawniający prawdziwą naturę po zagraniu pierwszych dźwięków. Porywają równie skutecznie – czasem tak bardzo, że następnego dnia rano nie do końca wiadomo gdzie się jest i dlaczego. Dzieje się tak ponieważ zabawa, to słowo klucz podczas całej imprezy. Spędźcie całe trzy dni pod sceną lub relaksujcie się siedząc na plaży i zawierając nowe znajomości. 

Line up:

 

 

Aby umilić Wam czas jeszcze bardziej, w tym roku w ofercie festiwalu pojawiła się nowość – Audioriver Camp, czyli oficjalne pole namiotowe ulokowane zaledwie 300 m od sceny głównej. W trosce o Wasze bezpieczeństwo na terenie kempingu znajdzie się punkt medyczny i depozyt. Nie martwcie się również o higienę – prysznice i toalety dostępne na wyłączność dla nocujących ułatwią sprawę. A wśród atrakcji szukajcie: strefy gastro ze zdrowymi śniadaniami (ale i nie zabraknie food trucków), strefy sportowej, stoiska do pomiaru tkanki tłuszczowej, strefy muzycznej, a nawet stoisk wystawienniczych. Dodatkowo, codziennie odbywać się będą treningi - crossfit + stretching z wykwalifikowanymi trenerami. Zainteresowani? Karnet jest dostępny w sieci sprzedaży eBilet.pl. Miejscówka na polu Audioriver Camp kosztuje 149 zł i obejmuje trzy noce, od 27.07 (można się rozbijać od 9:00) do 30.07 (do godz. 14:00). 

 

Zobacz też: Nowy cykl dziennych elektronicznych imprez nad Wislą

 

Coś dla ciała, coś dla ducha! Warto pamiętać, że Płock to malownicze, położone na nadwiślańskiej skarpie miasto z urzekającą urodą starówką, zabytkami i kąpieliskiem właściwie w samym centrum, otoczone lasami i jeziorami, coraz częściej porównywane jest do Kazimierza Dolnego. To idealne miejsce na weekendowy wypad, dlatego będąc na Audioriver możecie skorzystać z okazji i pomiędzy zabawą i koncertami spróbować zwiedzić je pieszo. Polecamy szczególnie punkty widokowe (za katedrą, przy Hotelu Starzyński i na Placu Książęcym), panoramę – zachwycający widok z 53 metrowej skarpy, czyli Wzgórza Tumskiego, na szeroko rozlane wody Wisły oraz 365 metrowe molo zakończone okrągłą przeszkoloną kawiarnią. 

 

 

Pamiętacie o konkursie? Coca-Cola ogłosiła wyzwanie, dzięki któremu możecie wygrać podwójne karnety na wydarzenie (27-28.07). Do wzięcia jest aż 10 takich wejściówek, a jedyne co musicie zrobić to odpalić swoją kreatywność i napisać pod postem konkursowym na fb TUTAJ  komentarz o temacie: „Jak w maksymalnie 5 zdaniach wytłumaczysz swojej Mamie, czym jest Audioriver Festival?”.

 

Próbujcie! Macie czas do 5-tego lipca. 

 

Macie już bilety, a plecak prawie spakowany? Śledźcie fanpage festiwalu i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. 

24 dni <3