Muzyka elektroniczna, pop, rap, rock, wykonawcy polscy i gwiazdy światowego formatu. Wybierz swój ulubiony repertuar oraz miejscówkę i czym prędzej kupuj bilety – zostały resztki!

Audioriver 
Sześć scen i elektroniczny dźwięki przenoszące do innego wymiaru. Tańcz, baw się i odpłyń za rytmem wydobywającym się z głośników. Festiwalowy fun na plaży przy samej Wiśle? Lepiej być nie mogło! Wprawdzie wszystkie karnety trzydniowe zostały już wyprzedane, jednak wciąż dostaniecie pojedyncze bilety i dwudniowe wejściówki. Płock, już 27-29.07. Uwaga! W tym roku nowość – Audioriver Camp czyli oficjalne pole namiotowe.

Zobacz też: Audio Płock - Festiwal, który ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz


Open`er
Tego festiwalu nie może zabraknąć w żadnym zestawieniu. Karnety kosztują niemałe pieniądze, a mimo to rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sekret? Zbiór najlepszych i najpopularniejszych światowych artystów tworzących muzykę na pograniczu wielu różnych gatunków. Za sprawą tego wydarzenia Gdynia co roku zamienia się w jedno z najbardziej zatłoczonych miast kraju. W tym roku na scenie m.in.: Gorillaz, Arctic Monkeys, Depeche Mode i Massive Attack. 4-7.07.


Pol`and Rock Festiwal
Dawniej – Woodstock, czyli festiwal legenda. Bawili się tu nasi rodzice, bawić się będą nasze dzieci. Kultowe hasła z pola namiotowego i historie opowiadane latami. Idealne miejsce dla fanów cięższych brzmień (choć nie tylko) i czystych festiwalowych emocji. Integracja, tolerancja i dobra zabawa w jeszcze lepszym towarzystwie to słowa klucze. W tym roku zagrają m.in.: Hunter, Lao Che, Goo Goo Dolls i Koniec Świata. 2-4.08, Kostrzyn nad Odrą.


Kraków Live Festival
Wcześniej znamy jako Coke Live Music Festiwal. W tym roku zapowiada się wyjątkowo energetycznie – wiadomo na razie, że na scenie stanie Die Antwoord, Martin Garrix i Kendrick Lamar. Miasto co roku przygotowuje dodatkowe atrakcje dla festiwalowiczów – oferty kulinarne, zniżki w okolicznych muzeach oraz innych instytucjach kultury. Kraków Live Festiwal to takie umowne zakończenie sezonu festiwalowego w Polsce. 17-18.08.


Męskie Granie
Ciężko jest tu mówić o festiwalu, bardziej mamy do czynienia z trasą koncertową – ale jaką! W tym roku na scenie staną m.in.: Krzysztof Zalewski, Tribute to Kazik, Sonar, Sonbird, Rosalie, Ralph Kaminski, Pogodno, Organek, Nosowska, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Lech Janerka, Daria Zawiałow i Coma. Siedem miast: Poznań (14.07), Katowice (21.07), Wrocław (28.07), Kraków (4.08), Gdynia (11.08), Warszawa (18.08) i finałowy Żywiec (28.08).
 

 

 

Tylko wróćcie cali!

Zdjecie w tle pochodzi z fanpage`a fetiwalu Audioriver