DJ Premier to żywa historia amerykańskiego rapu. Odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY-Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu, dzięki czemu jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci w historii tej muzyki. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle'owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć jego niesamowite show na żywo. Podczas występu będziemy mogli wybrać się w podróż przez całą karierę artysty, który zaserwuje nam swoje najlepsze numery. Nasz gość zabierze nas w podróż do swojego świata brzmień nowojorskiego Brooklynu. 

Support: DJ KEBS & Had Hades After: Dj Hubson, DJ JanMarian

Before, After Party: DJ KEBS, link do imprezy tutaj.

Koncert DJ Premiera w Warszawie jest oficjalnym B4 Party Festiwalu HIP HOP KEMP, którego 17 edycja odbędzie się 23-25 sierpnia w czeskim Hradec Kralove.

 Bilety:
1 pula 75 PLN - wyprzedana!
2 pula 87 PLN - wyprzedana!
3 pula 92 PLN - dostępna
4 pula i w dniu koncertu 100 PLN
Bilety VIP 110 PLN (Umożliwiają wejście na antresole, posiadającej najlepszy widok na scenę i miejsca siedzące. Dostępne tylko na Interticket.pl)