Hotel, restauracje i spa, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby naładować swoje baterie do maximum objętości. 34 pokoje, inspirowane życiem i dokonaniami znanych osobistości. Odrestaurowane meble, tematycznie dobrane przedmioty pełniące funkcje zarówno ozdobne, jak i użytkowe, wyjątkowy wystrój. Tutaj naprawdę można poczuć się jak w pałacu, jest elegancko i bardzo urokliwie.

Zobacz też: Catz n`dogs w ten weekend w klubie ISKRA

Drodzy Panowie, spokojnie, na czas wakacji weekendy wyłącznie dla Pań zostały wyłączone. Oznacza to, że tylko teraz możecie potowarzyszyć swoim wybrankom podczas relaksacyjnego wypadu za miasto. 


Znajdziecie tu dwie pałacowe restauracje. Sophie to typowa restauracja, gdzie szefem kuchni jest Radosław Zieliński. Posmakujesz tu domowych smaków w ekskluzywnym wydaniu. Spokojne wnętrze sprzyja spotkaniom biznesowym. Susanne to z kolei propozycja dla wielbicieli romantycznych kolacji i herbacianych spotkań z przyjaciółmi. Uroczy zaułek Essencia z czerwonymi ścianami posiada szeroki wybór gorących napoi i kilka deserów. To jeszcze nie koniec, w kompleksie Talaria znajduje się również Bar Catherine, gdzie napijesz się czegoś mocniejszego.

 

Dumą całego obiektu jest oferta wellness & spa, podzielona na trzy części.


W pierwszej z nich znajdziesz basen z przeciwprądem i podwodną muzyką. Jego wymiary to 11x4x1,3m. Dodatkowymi atutami są jacuzzi (2,5x6m) i strefy relaksu z widokiem na ogród, fontannę i strefę spa.
A to z kolei druga część oferty. Jest tu aż dwanaście gabinetów dla urody, kondycji ciała i twarzy. Możesz się tu poddać m.in. zabiegom Soft Pack (okłady na ciało w wannie, w której unosisz się na wodzie), Quarz (masaż na ciepłym piasku) Hammam (łaźnia parowa, strefa peelingu solnego, oczyszczania i wypoczywania).

 

Jest tu również siłownia ze strefą cardio i zewnętrzna, ruska bania.

Sam obiekt aż się prosi o jakąkolwiek aktywność fizyczną. Są tu 3 stawy, 25ha przestrzeni idealnej do spacerowania oraz 5km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking. Jak już wymęczycie się wystarczająco, wybierzcie się na Rybaczówkę, czyli teren przeznaczony do wspólnego biesiadowania z piecem chlebowym i paleniskiem. Jeśli masz ochotę na fitness na świeżym powietrzu, zorganizowanie małego koncertu plenerowego lub podziwianie widoków deszczową porą koniecznie zajrzyj do altanki, położonej nad jednym ze stawów.


Miejsce oferuje szereg pakietów wypoczynkowych dla par, przyjaciółek czy rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy wybierasz się na weekend, jedną noc, czy tydzień – tutejsi specjaliści na pewno dobiorą swoje usługi tak, abyś wyjechał szczęśliwy i zrelaksowany.

 

Szukajcie w Trojanowie!