Słychać tutaj szum traw, szelest liści, śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem a przy dobrej pogodzie nawet własne marzenia. „TALARIA” nawiązuje do starogreckigo określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

 

 

Odrestaurowane meble, tematycznie dobrane przedmioty pełniące funkcje zarówno ozdobne, jak i użytkowe, wyjątkowy wystrój. Tutaj naprawdę można poczuć się jak w pałacu, jest elegancko i bardzo urokliwie.

Znajdziecie tu trzy pałacowe restauracje.

Posmakujesz tu domowych smaków w ekskluzywnym wydaniu. Spokojne wnętrze restauracji Sophie sprzyja spotkaniom towarzyskim. Susanne to z kolei propozycja dla wielbicieli romantycznych kolacji i herbacianych spotkań z przyjaciółmi. Urocza restauracja First Lady z kominkiem zaprasza na jesienne wieczory z kieliszkiem wina. To jeszcze nie koniec, w kompleksie Talaria znajduje się również Bar Catherine, gdzie napijesz się czegoś mocniejszego lub jednej z wielu rodzajów kaw i herbat.

 

 

 

Sam obiekt aż się prosi o jakąkolwiek aktywność fizyczną.

Pałac w Trojanowie otaczają z każdej strony stawy, z których trzy należą do obiektu i charakteryzują się oryginalnymi nazwami: Stodoła, Ogród i Panama. W ich otoczeniu można spokojnie pomyśleć czy poleżakować, a także popływać po nich łódką lub kajakiem. Połowić ryby i odkryć, że to z pozoru nudne zajęcie może być ciekawą odskocznią od stresu codzienności. 

Zobacz z czego możesz skorzystać na miejscu:

https://www.talaria.pl/dla-kondycji/kalendarz-aktywnosci

https://www.talaria.pl/sport-rekreacja

https://www.talaria.pl/dla-kondycji/aktywnosci-latem

 

 

Niezależnie od tego czy wybierasz się na weekend, jedną noc, czy tydzień – tutejsi specjaliści na pewno dobiorą swoje usługi tak, abyś wyjechał szczęśliwy i zrelaksowany.

Polecamy jesienne propozycje. Szczegóły znajdziesz tutaj

Nasz redakcyjny wybór to ofera dla dwóch osób pod hasłem Weekend bez szpilek

Już sama nazwa daje ulgę!

Pakiet obejmuje:

  • 2 noclegi w wybranym pokoju w Pałacu, Pawilonie Żywiołów albo Pawilonie Parkowym w formule wellinclusive,
  • welcome drinka,
  • całodzienny dostęp do strefy
  • wellness (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sauny: infrared, młyńska i parowa, domek ziołowy, sala cardio),
  • udział w programie inspiracyjno – sportowymzgodnie z dziennym harmonogramem,
  • całodzienny pakiet kulinarny (obiadokolacja w dniu przyjazdu; śniadanie i obiadokolacja w dniu pobytu; śniadanie w dniu wyjazdu),
  • przyjacielski pakiet SPA (do 150 min.):

- wspólny oczyszczający rytuał w strefie hammam – aromatyczny peeling całego ciała z kieliszkiem prosecco i olejowaniem ciała z drobinkami złota na zakończenie,

- relaksacyjny masaż całego ciała na bazie olejku ze świecy połączony z masażem głowy (we 2 lub osobno),

- pielęgnacyjny zabieg na twarz z maską algową dobrany do potrzeb skóry.

Ponadto miękki szlafrok frotte, kapcie, codzienny podstawowy Serwis Dobrego Snu, bezpłatny dostęp do WiFi czy bezpłatny parking.

Bosko!

Szukajcie nas w Trojanowie.