34 pokoje, inspirowane życiem i dokonaniami znanych osobistości. Odrestaurowane meble, tematycznie dobrane przedmioty pełniące funkcje zarówno ozdobne, jak i użytkowe, wyjątkowy wystrój. Tutaj naprawdę można poczuć się jak w pałacu, jest elegancko i bardzo urokliwie.

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu w hotelu wprowadzono nowe zasady. W miejscach ogólnodostępnych, znajdziesz pojemniki z żelem antybakteryjnym a restauracje hotelu oraz miejsca publiczne są codziennie dokładnie dezynfekowane.

 

 

Znajdziecie tu dwie pałacowe restauracje.

Sophie to typowa restauracja, gdzie szefem kuchni jest Radosław Zieliński. Posmakujesz tu domowych smaków w ekskluzywnym wydaniu. Spokojne wnętrze sprzyja spotkaniom biznesowym. Susanne to z kolei propozycja dla wielbicieli romantycznych kolacji i herbacianych spotkań z przyjaciółmi. Uroczy zaułek Essencia z czerwonymi ścianami posiada szeroki wybór gorących napoi i kilka deserów. To jeszcze nie koniec, w kompleksie Talaria znajduje się również Bar Catherine, gdzie napijesz się czegoś mocniejszego.

 

 

Sam obiekt aż się prosi o jakąkolwiek aktywność fizyczną.

Są tu 3 stawy, 25ha przestrzeni idealnej do spacerowania oraz 5km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking. Jak już wymęczycie się wystarczająco, wybierzcie się na Rybaczówkę, czyli teren przeznaczony do wspólnego biesiadowania z piecem chlebowym i paleniskiem. Jeśli masz ochotę na fitness na świeżym powietrzu, zorganizowanie małego koncertu plenerowego lub podziwianie widoków deszczową porą koniecznie zajrzyj do altanki, położonej nad jednym ze stawów.

Szczególnie polecamy kolację przy pomości. Szczegóły znajdziesz tutaj

 

 

Miejsce oferuje szereg pakietów wypoczynkowych dla par, przyjaciółek czy rodzin z dziećmi.

Niezależnie od tego czy wybierasz się na weekend, jedną noc, czy tydzień – tutejsi specjaliści na pewno dobiorą swoje usługi tak, abyś wyjechał szczęśliwy i zrelaksowany.

Sprawdź wakacyjne pakiety tutaj.

 

Szukajcie w Trojanowie!