Sercem Talarii jest pieczołowicie odrestaurowany XIX- wieczny pałac.

W czasie pobytu do waszego użytku będą wygodne meble, tematycznie dobrane przedmioty pełniące funkcje zarówno ozdobne, jak i użytkowe, wyjątkowy wystrój.

Tutaj naprawdę można poczuć się po królewsku, jest elegancko i bardzo urokliwie.

 


 

Pokoje i apartamenty to świat przyjemności i relaksu. 

 

 

Sam obiekt aż się prosi o jakąkolwiek aktywność fizyczną. Pałac w Trojanowie otaczają z każdej strony stawy oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania, czy Nordic Walking.

 

 

Zimą to wszystko można również oglądać za oknem przepięknej strefy basenowej. 

 


Strefa Wellness składa się z basenu z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi, strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, hammamu (z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, strefą oczyszczania i wypoczywania), zespołu saun (strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa), domku ziołowego (aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja, a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni). 

 

 

Do waszej dyspozycji bedzie również strefa SPA z dwunastoma gabinetami dla urody, kondycji ciała i twarzy. Pośród nich: Soft Pack (okłady na ciało w wannie, w której unosisz się na wodzie), Quarz (łóżko do masaży na ciepłym piasku), strefa hammam.

 


Po kąpielach i zabiegach warto napić się zimowej herbaty, koniecznie z przepysznym deserem w postaci bezy. 

W restauracji dostępne są również mocniejsze trunki.

 


Zobaczcie z czego jeszcze możecie skorzystać na miejscu Pakiety pobytowe w TALARII 

 

 

Nasz redakcyjny wybór to ofera dla dwóch osób pod hasłem Ferie zimowe w TALARII 2024 Już sama nazwa daje ulgę!

Oferta specjalna dostępna od 15.01.2024 r. do 25.02.2024 r.

Pakiet obejmuje:

  • co najmniej 2 noclegi w wybranym pokoju w Pałacu, Pawilonie Żywiołów albo Pawilonie Parkowym w formule wellinclusive,
  • rozgrzewającego welcome drinka,
  • całodzienny dostęp do strefy wellness (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sauny: infrared, młyńska i parowa, domek ziołowy, sala cardio),
  • udział w programie inspiracyjno – sportowym zgodnie z dziennym harmonogramem,
  • całodzienny pakiet kulinarny (obiadokolacja w dniu przyjazdu; śniadanie i obiadokolacja w dniu pobytu; śniadanie w dniu wyjazdu),
  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi i masaże z oferty mySPA.

Ponadto w pakiecie:
miękki szlafrok frotte na czas pobytu, kapcie, codzienny podstawowy Serwis Dobrego Snu, bezpłatny dostęp do WiFi, bezpłatny parking

Cena od osoby za dwie doby:

W dni powszednie: 585,00 zł w Pawilonie Parkowym, 655,00 zł w Pawilonie Żywiołów i 875,00 zł w Pałacu. W weekend: 725,00 zł w Pawilonie Parkowym, 835,00 zł w Pawilonie Żywiołów i 985,00 zł w Pałacu. Dopłata do pokoju 1- osobowego – 200 zł za pobyt. Pobyt rozpoczyna się kolacją i kończy śniadaniem.

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00.

Od niedzieli po południu do piątku do południa możliwy jest pobyt również Panów. W weekendy Talaria Resort & SPA funkcjonuje w formule FOR LADIES ONLY. 

 

 

Ferie tuż tuż. Pakiet możecie zarezerwować nawet dziś. Wszystko po to by odkryć naturę relaksu w pięknym miejscu, z niesamowitą historią, w efektownych, stylowych wnętrzach, w otoczeniu natury, z zachwycającymi widokami aż po horyzont. 

Będzie po prostu bosko!