Piątek, 20.07

Wieczne lato | filmy, muzyka i plener – FINA, ul. Wałbrzyska

W FINA (Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny) letnie niedziele upływają pod znakiem przygody. Już w ten weekend na ekranie pojawi się jeden z naszych ulubionych filmów – produkcja nowozelandzko – amerykańska z 2014r, pt.: „Co robimy w ukryciu”. To taka opowieść o pewnych legendarnych bohaterach horrorów z przymrużeniem oka.

Start: 21.30,  wstęp free

 

Sansara #2 Foxall / Tikka Milano / Goga M / Maryo / Dju: Bass w Iskra Pole Mokotowskie

Bo kochamy imprezy z motywem przewodnim. Organizatorzy zapewniają, że z tej okazji teren Iskry zmieni się nie do poznania. Sansara oznacza podróż, tak więc tej nocy najciekawsi Dj`e w mieście zabiorą Was na duchową, muzyczną przeprawę. Nie możemy się doczekać!

Start: 21:00, wstęp: lista FB do 24:00 wchodzi za free, reszta przez całą noc - 10zł

Fat Mashups w Fat Buddha

Grube mixy w mistrzowskim stylu! Tym razem nie tylko w kuchni, czy za barem. W Fat Buddha rozpoczął się nowy cykl imprez, tym razem w piątki, tym razem bardziej elektronicznie. W ten piątek za dj-ką ponownie staną Alex & Olivier.

Start: 23:30, wstęp: Panie free, Panowie 30zł

 

Burnin Beats / Boguta & Kruczkowski – The View Warsaw

Impreza na wysokim poziomie? Tylko w The View Warsaw! Duet Boguta & Kruczkowski wysyłają zza konsoli taką energię, że naprawdę ciężko jest się oprzeć parkietowi. Efekt wzmocni gość specjalny, czyli Dj Kocurr. Nie może Cię tu zabraknąć!

Start: 22:00, wstęp: 30zł, lista fb do 23:00 wchodzi za free

Sobota, 21.07

Balkan bbq / Olaf x Patole / Banjaluka

Najlepszy początek imprezy to ten, gdy najemy się do syta nie byle jakim jedzeniem. Już w najbliższą sobotę Olaf zaprasza na grill. Po pierwsze grill i Olaf – kombinacja idealna jak randka w banjaluckim ogródku, jak kawa do deseru i w końcu, jak rostbef polany wysokoprocentową śliwowicą.  Po drugie - troje gości. nazywają się Patole - więcej o nich wkrótce. rzucili Olafowi swoje pomysły i powstało z tego danie petarda. już teraz Wam powiemy, że będzie z nim trochę patyczkowania. w sensie z jedzeniem, nie z Olafem. Olaf złoty człowiek. Po trzecie muzyka – nie ma nudy, trochę kontrastów - zaczniemy od bałkańskich dźwięków na żywo. Tak właśnie kochani wygląda sobota idealna.
Widzimy się w najpiękniejszym ogródku w mieście, na Szkolnej 2/4.

Start: 17:00, atrakcje muzyczne w gratisie do posiłku

Warszawska Impreza Basenowa w Klubie Iskra Pole Mokotowskie

To są dopiero wakacje, żywcem wyjęta z amerykańskich filmów dla nastolatek! Słońce, woda, opalone ciała, rewelacyjnie drinki na najlepszej wódce i szereg różnych atrakcji z muzyką w tle. Psst… Impreza będzie trwać aż do poniedziałkowego poranka!

Start: 22:00, wstęp: free

Potańcówki przy fontannie

Warszawskie szlagiery w rękach najlepszych muzyków sceny klubowej i nie tylko. No nie da się przy tym stać obojętnie, szczególnie w tej wyjątkowej scenerii – ten kto był choć raz w Parku Fontann, ten wie. Propozycja dla fanów spokojniejszej zabawy i nocnych spacerów brzegiem Wisły.

Start: 19:00, wstęp: free

Niedziela, 22.07

Medytacje na Wiśle | Mindfulness w Przystań Nowa Fala

Po tych wszystkich harcach z dni poprzednich, trzeba się nieco wyciszyć. W tym celu wpadajcie na barkę Przystań Nowa Fala, gdzie w godzinach porannych pod okiem specjalisty Filipa Kołodziejczyka na wspólną medytację. Dowiesz się jak pracować z oddechem i wyłączyć na chwilę myślenie.

 

Start: 11:00, wstęp: 40zł z uprzednią rezerwacją

Dzień Psa - Eko Targi ■ Hocki Klocki

Prosto z zajęć medytacyjnych idąc spacerkiem w stronę Mostu Czerniakowskiego, zajrzyjcie do Hocków. Eko-targi połączone z piknikiem na cześć psich przyjaciół. Wasi ulubieńcy będą mogli tu dobrze (a co za tym idzie – zdrowo) zjeść i ładnie poprosić o nowe zabawki czy gadżety.

Start: 12:00, wstęp: free

Ice-Watch Beach Volleyball Cup 2018 w Monta Bistro & Bar

Nie jesteśmy pewni, czy do turnieju dalej można się zgłaszać, ale zawsze można wpaść, pokibicować i nabrać ochoty na rozgrywki z przyjaciółmi. Przy okazji można wypić po drinku, zjeść pizzę i jeszcze trochę podładować baterie na nadchodzący tydzień.

Start: 9:00, wstęp: free

 

Chodźcie wszyscy, będzie super!