The View to klub o powierzchni bliskiej 100m2. Dwa poziomy, czyli piętro 28-me i 32-gie w Spectrum Tower, czyli jednym z najwyższych, a równocześnie najbardziej  nowoczesnych budynków w Warszawie. Dostaniecie się tu jedną z dwóch panoramicznych wind, które przywodzą na myśl popularne Hollywood`zkie produkcje.

Zobacz też: Najciekawsze wydarzenia ostatni weekend lipca

Swoją drogą, zupełnie nie przypadkowo nawiązujemy teraz do Stanów Zjednoczonych. Cała koncepcja opiera się na nowojorskich klubach. To właśnie tu, od późnej wiosny do wczesnej jesieni możecie bawić się na najwyższym tarasie widokowym. Ba! Będąc na nim możemy podziwiać panoramę stolicy z perspektywy 360 stopni! Po środku tarasu znajduje się okrągły bar, 28 stolików, wygodne sofy oraz Dj`ka. Ten poziom mieści blisko 500 osób, więc wyobraźcie sobie format przedsięwzięcia. Znajdziecie tu również strefy VIP z lożami mieszczącymi 50 osób. Wieżowiec położony jest w ścisłym Centrum (ul. Twarda 18), więc widok jest obłędny. Najlepsze miejscówki prosto z Nowego Jorku w centralnym punkcie stolicy? Tak jest kochani, ta to właśnie wygląda.

A piętro nr. 28? Tutaj znajduje się obłędny, onyksowy bar, parkiet i oczywiście Dj`ka. Są tu też dwa tarasy ze stolikami i kanapami, oraz następne strefy VIP.

Wisienką na torcie jest fakt, że New York Times zarekomendował klub jako jedno z miejsc do odwiedzenia przy okazji wizyty w Warszawie. Dodatkowym wyróżnieniem jest nagroda Trendsetter`a, przyznana w 2015r w konkursie „The Best of Warsaw” przez Warsaw Insider. Miejsce jest szczególnie popularne wśród ludzi mody, biznesu, mediów, trendsetter`ów i celebrytów. My również polecamy, za wystrój, obsługę, muzykę i te piękne widoki.

 

Jak widzicie, jest co świętować. Impreza będzie dwudniowa – w piątek Dj Rizzle i Hanna Bernard, w sobotę Pricess Rap i DJ ROMI. Start: punkt 22:00, wejść można do godz. 4:00. Jak zaznaczyliśmy we wstępie – tym razem, specjalnie dla Was, wstęp jest bezpłatny. Obowiązuje selekcja.

 

 

Jesteście gotowi na wieczory pełne wzruszeń, wyśmienitych drinków i tańca do rana? Chodźcie razem z nami, zapowiada się świetnie!

PS. Całe wydarzenie odbywa się pod patronatem Moet&Chandon – będzie pysznie!