Hotel Narvil Conference & Spa to przepiękny obiekt położony zaledwie 40min drogi od centrum Warszawy. Jest tu Spa, basen, boisko tenisowe i siłownia. Jednym z największych atutów tego miejsca jest okolica – dyskretna, spokojna i pełna uroku. W końcu hotel położony jest tuż nad brzegiem Narwi! Sprawdź, co zaplanowali dla Was w wakacyjne weekendy.

Zobacz też: Wydarzenia ostatni weekend lipca

27-29.07 – Kolacja z koktajlami w weneckim klimacie

Wybitnie smaczne jedzenie to specjalność hotelowej restauracji Aruana. W wakacyjnym okresie macie wyjątkową szansę spożywać je na zewnątrz, w ogrodzie. Całej kolacji towazyszyć będzie muzyka grana na żywo. Kolacja Wenecka to wyśmienita okazja aby celebrować wolny czas z kieliszkiem pełnym prosecco, lub szklanek z wyjątkowymi, weneckimi koktajlami. Pycha!

3-5.08 – Weekend Żeglarski

Czyi wakacyjne szaleństwo na wodzie. Hotel zaplanował rejsy łodzią DZ po Narwi z mini-szkoleniem z zakresu żeglarstwa, ognisko z gitarami i muzyką szantową graną na żywo oraz akademię żeglarską dla rodzin. Nie ważne więc jest to, w jakim stopniu znacie się na żaglach. Jesteśmy pewni, że każdemu się spodoba!

10-12.08 – Scena Narvil – Przypadki Roberta R.

Będzie dużo muzyki i dobrego humoru. Robert Rozmus słynie z trafnego dowcipu i przebieranek. Kiedy dodamy do tego muzykę na żywo, zapowiada się wieczór pełen śmiechu. Usłyszycie hity Robbie`go Williams`a, Frank`a Sinatry i Michael`a Bubble, połączone z polskimi tekstami takich artystów jak Wojciech Młynarski, Jacek Cygan czy Marcina Sosnowskiego w kolorowej i pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji aranżacji.

17-19.08 – Master of Wine

Czy istnieje lepszy scenariusz niż smakowanie najlepszych win w otoczeniu pełnym spokoju i natury? Śmiemy wątpić. W środkowy weekend sierpnia czeka Was niesamowite spotkanie, na którym poznacie tajniki win różowych. Poprowadzi je sommelier Sławomi Chrzczonowicz. Potem będzie można błyszczeć w towarzystwie!

24-26.08 – Scena Narvil – Bóg Mordu

Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek, Marcin Chochlew i Katarzyna Misiewicz w fantastycznej komedii reż. Johny`ego Witty. Historia powstała na podstawie utworu Yasminy Rezy, przedstawiającego spotkanie rodziców chłopców, którzy wdali się w bójkę. Dość szybko w rozmowie kulturalnych rodziców do głosu dochodzi tytułowy „Bóg Mordu”, zamieniając spotkanie w groteskę. Historię mogliście kojarzyć z filmu Romana Polańskiego „Rzeź”, który został oparty na tej samej książce. Nie możemy się doczekać!

31.08-2.09 -  Weekend Żeglarski

Czzyli ponowne spotkanie na pokładzie łodzi DZ, która zbierze Was w Rejs po okolicznej rzece. Dowiecie się tu co nieco o żeglarstwie. Tego dnia organizowana jest również szkółka żeglarska dla rodzin i ognisko pełne szant, pod które radośnie przygrywać będą obecne przy palenisku gitary. Idealne zakończenie wakacji!

Aby skorzystać z powyższych wydarzeń masz dwie opcje – albo wybrać się do Hotelu Narvil, po prostu, na wieczór, co wiąże się z opłatą za wstęp, ale my zdecydowanie preferujemy drugą – trzydniowy pakiet rekreacyjny, dzięki któremu można porządnie naładować akumulatory przed powrotem do miejskiego zgiełku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej miejsca, czyli TUTAJ 

I jak Wam się podoba? Nam bardzo! Szczególnie wieczór z Robertem Rozmusem (10-12.08) i komedią „Bóg Mordu” (24-26.08), choć wieczory z winem i żeglugi po Narwi brzmią równie ciekawie!