Odkąd Aioli pojawiło się na kulinarnej mapie Warszawy bije rekordy popularności. Po pierwsze – fantastyczne jedzenie idealnie pasujące na małe i duże spotkania towarzyskie. W karcie pizza, kanapki, burgery, makarony, sałatki i kultowe już śniadania. Po drugie wystrój, muzyka i klimat, jaki budują. Jest włosko, w bardzo nowoczesnym wydaniu. Wysokie stoły, bar ulokowany w centralnej części i wyluzowana obsługa. Po trzecie: promocje i wszelkiej maści wydarzenia kulturalne. Już od dawna ściany restauracji przy Świętokrzyskiej zdobią plakaty, które każdy z gości może zakupić i powiesić we własnych czterech kątach. Już 1-szego sierpnia w młodszej siostrze kantyny rusza cykl ART Friendly, mający na celu promocję młodych artystów z takich dziedzin jak grafika, malarstwo, rysunek, czy fotografia.

Zobacz też: Jak zacząć dobrze się odżywiać

Jak mówi Weronika Wódkowska (Brand Manager AIOLI) - ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Inauguracja projektu nastąpi już 1 sierpnia, za sprawą wernisażu Joanny Mudrowskiej, na który serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Obrazy nie tylko będą zdobić wnętrze restauracji. Każda odwiedzająca osoba może zakupić swoją ulubioną kompozycję. Aioli scala więc ze sobą dwa światy – artysty i odbiorcy, prowokuje dialog, wpływa na promocję. Każda z wystaw ma trwać miesiąc, o poprzedzać je będą spotkania autorskie lub wernisaże. Już w najbliższą środę o godz. 19:00 przy Chmielnej 26 macie okazję spotkać się z warszawską artystką Joanną Mudrowską, której sztuka będzie zasilać wnętrze Aioli Bread & Aperitivo przez cały najbliższy miesiąc. Jej prace są minimalistyczne i nieoczywiste, skupiają się na linii okalającej kobiece, miękkie ciało. Te linearne propozycje często lądują na skórze – Joanna zajmuje się również tatuażem, zachowując w nim wszystkie cechy charakterystyczne swojej twórczości. Lekko abstrakcyjne, zmysłowe i przyjemne dla oka – takie właśnie są obrazy artystki.

Podczas wernisażu będziecie mieli szansę usłyszeć kilka słów na temat prac z ust autorki, porozmawiać z nią i nieskrępowanie obcować ze sztuką. Puszczajcie informację w świat, śledźcie wydarzenie na facebook`u (TUTAJ)  i wpadajcie w środowy wieczór do Aioli na Chmielnej. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

 

Do zobaczenia na miejscu!

Aioli Bread & Aperitivo

Ul. Chmielna 26

1.08.2018 godz. 19:00