Najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami wraca do Warszawy. Jesienią tego roku zaskoczy uczestników motocrossowymi trasami oraz niepowtarzalnymi przeszkodami na Torze Motocrossowym Młociny w Gminie Lesznowola. Dorośli będą mogli wziąć udział w trzech formułach: Intro, Rekrut i Classic, a dzieci i młodzież w Runmageddonie KIDS i Junior.

Czym byłaby prawdziwa polska jesień bez Runmageddonu w stolicy. W zeszłym roku w jesiennym Runmageddonie wystartowało 5200 dorosłych oraz 1200 dzieci. W tym roku Organizatorzy spodziewa się jeszcze więcej żądnych ekstremalnej przygody i wrażeń uczestników, którzy mierzyć się będą z katorżniczymi przeszkodami Runmageddonu. 

 

 

W dniach 22-23 września w podwarszawskiej Lesznowoli odbędzie się trzecia już w tym roku edycja ekstremalnego biegu przez przeszkody. Dorośli, którzy zamierzają zmierzyć się z Runmageddonem mogą wybierać między formułami: Intro, czyli trzykilometrowym dystansem z ponad 15 przeszkodami; Rekrutem, trasą o długości 6 kilometrów, na której stanie ponad 30 przeszkód oraz formułą Classic, w której pokonać trzeba 12 kilometrów i ponad 50 przeszkód.

 

 

Dzieci między 4 a 11 rokiem życia wystartować mogą w jednokilometrowym Runmageddonie Kids, podczas którego napotkają ponad 10 przeszkód. Dla młodzieży w wieku 12-15 lat przygotowana zostanie trasa Runmageddonu Junior, polegająca na przebiegnięciu dystansu około 2 kilometrów, naszpikowana 15 przeszkodami. Nieco starsi, w wieku 16-17 lat, będą mogli wystartować w formule Intro, ale tylko za pisemną zgoda opiekuna prawnego.

 

Tak wyglądały zmagania z trasą Runmageddonu podczas poprzedniej warszawskiej edycji

 

 

Kup bilet :D tutaj