Zobacz też: Top 5 restauracje Żoliborz

MOD

Czyli wariacje na temat kuchni japońskiej i najlepsze donut`y w stolicy. Ich ramen to już legenda, a w połączeniu z trafioną aranżacją wnętrza lokalu to król pierwszego planu!

MOMU

Tutaj też szaleją, tym razem z polską tradycją. Burger ze śledziem i pierogi z kaszą gryczaną – lepiej być nie mogło! Zdjęcia perfekcyjnie oddają dymny charakter menu.

Pink Lobster

Piękne wnętrze i jeszcze piękniejsze podanie - to jawna prowokacja do robienia zdjęć przed jedzeniem. Wchodząc tu czujesz się tak, jakbyś założył różowe okulary.

Raj w Niebie

Hawajska perełka na mapie warszawskich kulinariów. Mnóstwo zieleni, żywe kolory i egzotyczne drinki. Jest równie pysznie, co pięknie!

Prime Cut Warsaw

Czyli kuchnia wzorowana na amerykańskiej – jednak znacznie bardziej elegancka i efektowna. Wnętrze pełne szkła i drewna – to się nie mogło nie udać.

Orzo

Feria ciepłych odcieni i wielkie zielone liście automatycznie przenoszą w gorące, hiszpańskie klimaty. Więcej kolorów znajdziecie tylko na ich talerzach.

SexyDuck

To, co Polacy kochają najbardziej, czyli kuchnia włoska. Jednak nie byle jaka, bo z kaczką na pierwszym planie. Na każdym zdjęciu widać pasję i domową robotę. Tak trzymać!

Dziurka od klucza

Pięknie, kolorowe makarony skomponowane z najświeższymi owocami morza. Sam opis brzmi smakowicie, ale musicie jeszcze spojrzeć na zdjęcia!

Banjaluka

Najpiękniejszy ogródek w mieście, największy grill na Szkolnej i dania inspirowane Serbską Rostiliadą. A do tego bałkańska muzyka w każdy poniedziałek - nie warto czekać, warto przyjść na Szkolną!

Cafe Stor

Kawa parzona różnymi metodami, profesjonalni bariści i ciasta – naprawdę ciężko o bardziej fotogeniczny zestaw. No chyba, że dodamy do tego piękną zastawę. Szach-mat!

 

Aioli

Czyli zdjęcie w tle powyższego artykułu. Są niekwestionowanym mistrzem fotografowania jedzenia, jak i ogólnie pojętego zadowalania swoich gości. Stamtąd nie da się wyjść smutnym – zarówno jeśli chodzi o lokal, jak i instagramowe konto.

 

Pycha!