Najnowsza Kampania marki Pretty One to kwintesencja jednej z najważniejszych życiowych relacji jaką jest więź pomiędzy matką i córką.

„You Are The Only One“ to hasło przewodnie w myśl, którego zaprojektowano kolekcję dla kobiet w każdym wieku i o każdym przekroju osobowości. Projektanci udowadniają, że w ubraniach Pretty One poczuje się wyjątkowo zarówna 18 letnia Natalia jak i jej piękna i opiekuńcza mama Ewa. Szalona Daria jest ledwo po 40-tce i wygląda olśniewająco konkurując pozytywną i żywiołową energią ze swoją mamą Tamarą, zwolenniczką zdrowego trybu życia, który w jesieni jej wieku nadał jej figurę nastolatki.

Kobieta o najpiękniejszym uśmiechu – Lidia jest matką cudownie ciepłej Kasi, która zachwyca nas swoimi kształtami dojrzałej trzydziestolatki, o skromności i ideałach tak rzadkich we współczesnym świecie.

 

Dla takich kobiet chce projektować Pretty One. Otwartych, odważnych, pięknych w swej naturalności. Znających swoją wartość, bez względu na rozmiar, wzrost czy wiek. Uśmiechających się do życia i poszukujących w nim nowych wrażeń i wyzwań bez zbędnej próżności w hołdzie naturalnej urodzie.

Więcej na: www.prettyone.pl