Tamta Prywatka

Kiedy: 4 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: DZiK
Wjazd: 10/15 PLNMinął rok odkąd w DZiKu zaczęto urządzać Tamtą Prywatkę. Każda z nich była na swój sposób wyjątkowa i na swój sposób taka sama. Jednak zmienia się w pewność tego, że trzeba tę rocznicę w jakiś sposób wyróżnić. I tu nie chodzi wcale o DZiKa tylko o Was (i nas też bo przecież kołyszemy się na tym samym rytmie) bo chodzi o to, żeby było dobrze. Zatem cały, pełny, kompletny, absolutny i totalny skład tamtej prywatki wzbogaci Igor Nikiforow na perkusji.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3181-tamta-prywatka-pierwsze-urodziny-kwartet-ezoteryczny-mitura-rewelacyjny-luciano-sid-pong-feat-igor-nikiforow-0403-w-dziku

 


BIG BANK KISS

Kiedy: 4 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: BANK CLUB
Wjazd: 20 PLN + panie free


Ekskluzywny klub muzyczny z największym parkietem w Warszawie! 1200 m²! Niesamowita atmosfera! Piękni goście! Szalone imprezy! Jesteście na to gotowi?

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3350-big-bank-kiss

 


Capital Bang | Romi

Kiedy: 4 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: ROOM 13
Wjazd: 15/20 PLN + lista fb freeKlasycznie jak co piątek uderzamy w rytmy R'n'B, Urban Music, House. Na parkiet zaprasza DJ ROMI, który niejednokrotnie zaczarował Was do wczesnych godzin porannych. Bez narzekania, z uśmiechem na twarzy będziecie tańczyć do świtu, w rytm najlepszych i najbardziej bujających hitów! Bądźcie z ROOM 13, jak na prawdziwych Roommates przystało!

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3455-capital-bang-romi

 


Lekcja Baletu

Kiedy: 4 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: Klub BAL
Wjazd: 20 PLN + lista fb freeTaniec wszyscy mamy we krwi (szczególnie w weekendy), ale pamiętajcie, że to trening czyni mistrza. Raz, dwa, trzy... W pierwszy piątek marca po raz kolejny odbędziecie lekcję w rytmach energetycznego EDM, a w rolę nauczycieli wcieli się dwójka specjalistów w tej dziedzinie - Thomas Cloud (autor cyklu We Love Swedish House) oraz Fafaq. Alternatywny układ taneczny poćwiczycie w BALaganie pod ręką DJ-a FunkyFresha.

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3511-lekcja-baletu

 


NITEendo x Geeks Like Us

Kiedy: 4 marca 2016, g. 23:59
Gdzie: Sketch NITE
Wjazd: 20 PLNWychowani na Pegasusie, Magii i Mieczu oraz Cartoon Network udowodnimy, że każdy ma głęboko w środku geeka. Sketch NITE zapraszamy na noc z najbardziej nerdy ekipą. Zostanie zaprezentowana skrupulatna selekcja klasyki imprezowych bangerów, rap/trap/jersey club i wszystkiego co najlepsze!

http://mowianamiescie.pl/wydarzenia/3492-niteendo-x-geeks-like-us-dj-pitu-boy-division-x-dj-punchline-pt0403