Zobacz też: Finał On Art 2018

Piątek, 24.08

Kino Kępa na dachu: Smak Curry

„Smak Curry” to opowieść o tym, że z miłością nie ma sensu walczyć – zwłaszcza jeśli chodzi o regułę przez żołądek do serca. Seans odbędzie w jednej z najprzyjemniejszych dzielnic miasta, na świeżym powietrzu. Start: 20:30, wstęp: 15zł, PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23.

Słuszny początek weekendu w Banjaluce

Dobry posiłek przed początkiem całonocnej imprezy to podstawa. Najlepszy grill w stolicy i bajkowy ogródek. W Banjaluce połączyli to z promocją na alkohol – butelka wódki Stock Prestige i dzban soku w cenie 150zł. Brzmi jak plan! Gdzie? Szkolna 2/4

Kiedyś to było - 80's PARTY w Pogłosie

Taneczne szaleństwo przy dyskotekowej kuli, najpiękniejsze ballady minionego stulecia i sentymentalne polskie przeboje. Mowa oczywiście o latach 80-tych, a konkretniej imprezie o tym temacie. Start: 21:00, wejście do północy za free, później 10zł. Pogłos, ul. Burakowska 12.

Sobota, 25.08

Lato na fali

Pierwsza impreza tego wieczoru odbędzie się na barce. Ci, co już tu byli, nie żałują, a Ci, co jeszcze nie, muszą to nadrobić. Tu jest nowocześnie, tanecznie i bardzo, bardzo klimatycznie. Zajrzycie na barkę Przystań Nowa Fala i dajcie się ponieść wakacyjnemu szaleństwu. Start: 20:00, wstęp: free.

Whereismymind? powered by Piotr Kędzierski

Impreza prowadzona przez jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich radiowców? Brzmi naprawdę dobrze, a kiedy dowiadujesz się o kim tak naprawdę mowa, już wiesz, że chcesz tam być. Nadwiślańska sceneria, dobra muzyka i mnóstwo śmiechu. Wejście free, start: 21:00, miejsce: Pomost 511.

Turnus mija, a ja niczyja

Impreza z przymrużeniem oka. Muzyka wprost od najsilniejszych kobiet estrady – Gosi Andrzejewicz, Maryli Rodowicz, Beaty Kozidrak i wielu innych, a to wszystko na świeżym powietrzu tuż nad basenem Iskry, w otoczeniu zielonego Pola Mokotowskiego. Start: 22:00, wstęp: 15zł.

Niedziela, 26.08

Festiwal Azjatycki

Dla wszystkich tych, którzy lubią kuchnię dalekowschodnią. Mnóstwo wyrazistych przypraw, świeże warzywa i owoce, ogrom soczystych kolorów i różnorodnych tekstur. Będzie pysznie, takie rzeczy tylko w Iskrze! Festiwal trwać będzie w godzinach 12:00-19:00, wstęp free.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Dziary. Maurycy Gomulicki”

Fantastyczna podróż po świecie tatuażu. Większości z nich daleko jest od świeżości, jaką otrzymujemy po bezpośrednim wyjściu spod igły. Niewiele jest tu również pecyzji czy wystudiowanych rysunków. Oprowadzenie startuje o 12:15, jest w cenie biletu. Zachęta, Narodowa Galeria Sztuki.

Wielki Piknik Różnorodności nad Wisłą

W planie dwa koncerty i impreza charytatywna na rzecz mniejszości obecnych w naszym mieście. Do ceny każdego piwa doliczana jest złotówka, a drugą dorzucają organizatorzy. Każdy z nas jest różny, a wszyscy równi, niezależnie od wieku, wyznania, koloru skóry czy orientacji. Pamiętajcie o tym, nie tylko w czasie trwania wydarzenia. Start: 19:00, wstęp free, miejsce: Plac Zabaw, skwer im. Tadeusza Kahla.

 

To jak? Gdzie się widzimy?