Zobacz też: Porady weterynarzy i psie akrobacje w weekend

Piątek, 31.08

Warsaw Challenge 2018

Wielu czekało na ten piątek właśnie z tego konkretnego powodu. Impreza potrwa cały weekend, aby wszyscy podczas jej trwania mogli chłonąć wszystkie elementy kultury hip-hopu. W piątek na terenie  Klubu SPATiF odbędą się eliminacje Breaking i Bgirls 1vs1, Bboy Mouse oraz warsztaty, a na koniec before party Warsaw Challenge. W sobotę i niedzielę wpadajcie za to na Fort Bema, gdzie na dwóch scenach odbędą się koncerty, pokazy i bitwy. Standardowo nie zabraknie również dobrego jedzenia z food-trucków. Wstęp free!

Al. Ujazdowskie 45 (w sob. i niedz. – Fort Bema), start: godz. 17:00 (sob. – 16:00, niedz. – 14:00)

 

✯ Freaky Friday ✯ DJ Chris DTS ✯ DJ Warson ✯ / Klub Dekada

Nie ma to jak rozpocząć weekendowe szaleństwo od wygibasów na parkiecie. Dj`e Chris DTS i Warson zadbają o muzykę znaną i lubianą – hity z lat 80`tych, 90`tych i współczesne – tak, aby nikomu nie przyszło do głowy podpieranie ścian. Standardowo, do godz. 23:00 za free wejdą osoby, które zapisały się przez stronę internetową klubu na listę gości, pozostali za wstęp płacą normalnie.

Ul. Grójecka 19/25, start: godz. 22:00

 

Belvedere Light the Night | Boogie & Hanna Bernard | The View Warsaw

A może by tak nieco zmienić perspektywę i spojrzeć na nocne życie miasta z góry? Zajrzyjcie do The View Warsaw, klubu, które znajduje się na szczycie jednego z najwyższych wieżowców stolicy. Świetna muzyka, wspaniałe widoki, bardzo dobrze zaopatrzony bar i wysoki standard – co o tym myślisz? Lista facebook do 23:00 wchodzi za free, reszta płaci 30zł.

Ul. Twarda 18, start: godz. 22:00

 

Sobota, 1.09

Vintage Day w Kinie Luna

Czyli genialna okazja na upolowanie trochę skarbów z minionych epok. Nie zabraknie ubrań i płyt winylowych (prosto od: trzaski.pl, Winyl Market, Downtempo City Funk). Masz nieco niepotrzebnych rzeczy, wpisujących się w klimat? Napisz do organizatorów pod adres koty.vintage.sale@gmail.com i wystaw się! Udział w targach jest darmowy.

Ul. Marszałkowska 28, start: godz. 12:00

 

Balkan bbq / Olaf x Radio Kampus / Banjaluka

Czyli ostatnia szansa w tym roku na grillowanie z Olafem. Tym razem towarzyszyć mu będzie Marcin Kuc z Jaja w Kuchni, na co dzień kręcący kulinarne filmy i prowadzący radiowe audycje (Radio Kampus). O muzykę zadbają chłopaki z Gin Platonic (18:00) i Dj Black Belt Greg (19:00). Czy to nie brzmi jak perfekcyjne zakończenie sezonu?

Ul. Szkolna 2/4, start: godz. 17:00

 

LOLEK HULA w Sobotę: Smile + DJ Claudiush

A po posiłku w dobrym stylu? Dzikie tańce na deckach kultowego Pub`u Lolek. Ciepła atmosfera, nieformalny klimat i świetna muzyka to elementy charakterystyczne dla cyklu Lolek Hula. Miejscówka znajduje się na Polu Mokotowskim, a więc w idealnej scenerii do oddania hołdu przemijającemu latu. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Ul. Rokitnicka 20, start: godz. 21:00

 

Niedziela, 2.09

11 Onkobieg Razem po zdrowie

Lubisz biegać? To fantastycznie! Dbasz w ten sposób o zdrowie i sylwetkę, prawdopodobnie pomaga Ci tu również w koncentracji i organizacji. W dzień biegu masz ostatnia szansę na zdobycie pakietu startowego – płacisz za niego dowolną sumę, dochód przeznaczony będzie na pomoc osobom chorującym na nowotwory (konkretnie: Stowarzyszenie Sarcoma). Jeśli nie lubisz biegać wpadnij na sam piknik, a by wziąć udział w atrakcjach.

Ul. Wilhelma Roentgena 5, otwarcie: godz. 11:00, rozgrzewka: godz. 13:00

 

Medytacje na Wiśle | Mindfulness | Przystań Nowa Fala

To już ostatni termin wspólnej medytacji na pokładzie najbardziej rozchwytywanej barki na Wiśle. Tutaj nauczysz się jak rozluźnić ciało i wyciszyć umysł. Spotkania prowadzone są przez Filipa Kołodziejczyka - wykwalifikowanego psychologa, psychoterapeutę i jednego z pierwszych nauczycieli uważności (mindfulness) w Polsce. Całość trwa 1,5h i kosztuje 40zł.

Bulwar Gen. George`a Smitha Pattona, start: 11:00

 

Kino Po Zachodzie Słońca - Klasyki: "Zwiąż mnie" | Pomost 511

Wszystkie warszawskie kina plenerowe powoli kończą swoją działalność. Korzystaj więc ile wlezie, bo ta przyjemność powróci dopiero za rok. W najbliższą niedzielę w Pomoście 511 na ekranie pojawi się film pt.: „Zwiąż mnie”, czyli hiszpański dramat z 1990 r. o pięknych kadrach i bardzo ciekawym scenariuszu. Udział w sensie jest oczywiści darmowy.

Bulwar Flotylli Wiślanej, start: 21:00

 

Do zobaczenia na miejscu!