Zobacz też: Rozrywka na miarę Nowego Jorku. Rozmowa z właścicielem The View Warsaw i Fat Buddha.

 

Klub Dekada

Klub Dekada to miejsce z wieloletnią tradycją. Zlokalizowany na Mokotowie cieszy się niesłabnącą popularnością. Sam klimat jest unikalny i ciężki to podrobienia – dyskotekowa kula, oryginalny wagon tramwajowy i samochód marki Syrenka wraz z muzyką w klimacie minionych epok czynią to miejsce jednym z najbardziej rozchwytywanych w mieście. Jeśli lubicie dobrą zabawę w rytmie znanych kawałków, których teksty wszyscy znają na pamięć, z pewnością musicie tu zajrzeć.

Ul. Grójecka 19/25

 

The View Warsaw

Kawałek Nowego Jorku w samym sercu miasta. Usytuowany jest na dwóch poziomach jednego z najwyższych wieżowców w kraju. Do dyspozycji gości jest dach z barem i wszechstronny taras, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na warszawską panoramę. To ulubiona miejscówka celebrytów, dziennikarzy i biznesmenów, więc nikogo nie powinien zadziwiać fakt, że na wejściu obowiązuje selekcja. Obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów zabawy na wysokim poziomie.

Ul. Twarda 18

 

Pub Lolek

Swojski, niezobowiązujący klimat i muzyka niejednokrotnie grana na żywo. W Lolku jest ciepło, rodzinnie i radośnie. Obszerny ogródek przy sprzyjającej pogodzie umożliwia harce na świeżym powietrzu. W tym miejscu warto zaznaczyć, że pub znajduje się przy Polu Mokotowskim, a więc w wygodnej, a zarazem niezwykle malowniczej lokalizacji. Miejsce świetnie sprawdzi się również na before przed dalszym zwiedzaniem miasta.

Ul. Rokitnicka 20


Pomost 511 (zdjęcie w tle)

Jeden z naszych ulubionych nadwiślańskich klubów. Sezon letni powoli się kończy, a więc jeśli uchował się jeszcze ktoś, kogo tu nie było, to w najbliższe weekendy ma ku temu ostatnią szansę. Parkiet jest spory, bar dobrze wyposażony, dużo miejsc dla tych, którzy wolą posiedzieć (w tym przyjemny taras) i zawsze bardzo dobra muzyka. Dodamy, że większość wydarzeń jest darmowa, a sama konstrukcja klubu zapewnia otwarty charakter imprez.

Bulwar Flotylli Wiślanej

 

Przystań Nowa Fala

Skoro już jesteśmy nad Wisłą, zajrzyjmy na najjaśniejszą barkę na całej długości rzeki. Obiekt znajduje się tuż przy Muzeum Nad Wisłą, a tym samym przy wyremontowanej części bulwarów. Podają świetne przekąski, serwują kolorowe drinki i grają muzykę, która automatycznie przenosi wszystkich gości w cieple kraje. Pokład ma dwa poziomy i niesie za sobą mnóstwo pozytywnej, wakacyjnej energii. No właśnie – wakacyjnej – pamiętajcie, że sezon powoli się kończy!

Bulwar Generała George`a Smitha Pattona

 

Iskra Pole Mokotowskie

Ostatni punkt to imprezowo-kulturalna iskra na mapie. Słynie z głośnej zabawy, dobrej muzyki i jeszcze lepszego alkoholu. Można tu trafić również na pokazy, koncerty i występy czołowych dj`ów z całego świata. Na swoim terenie mają basen – to nie żart – i nie wahają by zorganizować imprezę z jego użyciem. Lokalizacja jest absolutnym sprzymierzeńcem zabawy na świeżym powietrzu. Klub ma charakter otwarty, a więc korzystajcie, póki pogoda sprzyja.

Ul. Wawelska 5

 

Jak się bawicie? My fantastycznie!