Zobacz też: Nowy polski serial HBO

Marshall – to firma nie jest obca żadnemu audiofilowi. Niezwykle dizajnerskie, utrzymane w oldschool`owym klimacie urządzenia charakteryzujące się wysoką czystością emitowanego dźwięku to klasyki, obok których ciężko przejść obojętnie. Marka zajmuje się również produkcją profesjonalnych sprzętów elektroakustycznych, stanowiących ważny element każdego koncertu.

Kojarzycie, prawda? A co, jeśli powiemy Wam, że do telefonu marki Samsung możecie otrzymać jeden z dwóch modeli głośników lub słuchawki tej kultowej firmy?

Zasada jest prosta:

W terminie od 9-tego sierpnia do 30-tego września zakup u autoryzowanych partnerów handlowych marki Samsung jeden z objętych promocją modeli smartfonów (urządzenia Galaxy S9/S9+, Galaxy A8 oraz Galaxy A6/A6+). Wyjątkiem jest Samsung Galaxy A6 - promocja na ten model smartfonu, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października. Nowy telefon koniecznie musisz aktywować. Listę autoryzowanych punktów handlowych znajdziesz pod adresem www.razem.samsung.pl. Promocję Razem Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w której ramach możecie odsprzedać swój stary telefon i otrzymać specjalny bonus od Samsunga. Kolejnym krokiem jest pobranie specjalnego kodu dostępnego w aplikacji Samsung Members i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po wykonaniu tych zadań możesz zgłosić się po odbiór jednego z trzech modeli produktów firmy Marchall (Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT).

Galaxy S9 i S9+ to najpopularniejsze modele firmy Samsung. Dzięki wysokiej jakości wbudowanym aparacie fotograficznym, dotychczas najbardziej zaawansowanym w historii smartfonów linii Samsung Galaxy S, te telefony zmieniły sposób, w jaki świat postrzega mobilną fotografię. Dlaczego jest taki wyjątkowy? To dzięki nowemu obiektywowi ze zmienną przysłoną, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabym świetle, zaiera funkcję wideo Super Slow-mo i spersonalizowane Emoji AR. Warto wspomnieć, że te telefony idealnie nadają się do robienia selfie – przedni aparat również daje radę.

Poza wysokiej jakości aparatem znajdziemy w tych telefonach flagowe cechy urządzeń marki Samsung. Mowa o bezramkowym wyświetlaczu Infinity Super Amoled (odpowiednio 5,6” i 6”), wyjątkowym wzornictwie, a także wygodnym trybie uwierzytelniania (skaner linii papilarnych, funkcja odblokowywania przy pomocy rozpoznawania twarzy). Praktyczność, intuicyjność i świetny dizajn to cechy charakterystyczne telefonów z linii Samsung Galaxy, a jeśli połączymy to wszystko z kultowymi produktami marki Marchall, otrzymamy bezbłędne połączenie. Koniecznie sprawdźcie sami.

 

Razem Bardziej!

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.