Zobacz też: Targi Rzeczy Ładnych Koneser

Piątek, 21.09

Warsaw Gallery Weekend 2018

Ósma edycja weekendu otwartych galerii. Artyści zaprezentują wystawy stworzone specjalnie na tę okazję. Warsaw Gallery Weekend to wyjątkowa okazja na poznanie nowych nazwisk, nasycenie się sztuką i wzbogacenie swojej kolekcji o nowe dzieła. Wydarzenie to również prowokacja do rozmów na temat sztuki współczesnej – bierzcie ze sobą znajomych!

Wstęp wolny, szczegóły : http://warsawgalleryweekend.pl/2018/

 

Koncert Dustinhead ICH TROJE + Dj SET | ZOO Market

W trakcie zwiedzania programu WGW (co nie będzie trudne, wiele galerii biorących udział w wydarzeniu znajduje się na Pradze), koniecznie zajrzyjcie na Zoo Market. Będzie elektronicznie i klimatycznie, o co zadba trio Dustinhead i befor koncertu w wykonaniu Dj`a Pysha. Podczas występów przestrzeń targową zapełnią młodzi artyści z warszawskiego ASP. Nikt nie powinien tego przegapić! Start: 19:00, wstęp free.

 

Heartbreak vol. 2 l 21.09 l Pogłos

Wystąpią: Mlodyskiny, Schafter, Młody Yerba, Maly Elvis i Leon wspierani zza Dj`ki przez Lil Tadka. Koncertowi towarzyszyć będą łzy, śmiech, żar i mnóstwo niezapomnianych chwil, o czym wiedzą wszyscy Ci, którzy brali udział w poprzedniej edycji. Idźcie i bawcie się do tego wszyscy! Wstęp od 16 r.ż. (za pisemną zgodą opiekuna, której wzór znajdziecie w faceook`owym wydarzeniu event`u). Start: 19:00, blety do nabycia przez Goingapp.pl, cena: 30zł.

 

Sobota, 22.09

Łukasz Radziszewski. Słońca. | FINA, Wałbrzyska 3/5

Całodobowy projekt ukazujący drogę Słońca od wschodu do zachodu. Na dwóch ekranach równocześnie wyświetlone zostaną dwa obrazy audiowizualne. Realizacja wydarzenia stała się możliwa dzięki współpracy kilkuset osób znajdujących się w różnych częściach świata. Całość będzie miała charakter live-stream`ingu. Start: 23:59, transmisja trwać będzie do niedzieli 23.09 23:59. Wstęp jest bezpłatny, każdy może przyjść kiedy i na ile chce.

 

MOMU x Maker's Mark Home Party

Wydarzenie otwarte, dla wszystkich miłośników oraz tych, którzy mają ochotę poznać Bourbon Maker`s Mark. Przez cały wieczór na ten alkohol obowiązywać będą promocje na całe butelki i drinki na jego bazie. Dodatkowo koniecznie spróbujcie pop-corn`u o smaku bourbonu, zajrzyjcie na stoisko lakowania szklanek i zróbcie sobie zdjęcie na ściance. To tylko część przygotowanych dla Was atrakcji, obiecujemy! Rezerwacja stolików: 506 100 001, start: 19:00, wstęp wolny.

 

Pi͏e͏s͏a͏p͏o͏l 4 |Kulturalna

Mocno energetyczna impreza, a w dodatku w słusznym celu. Przez cały event będzie można zakupić gadżety, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc czworonożnym przyjaciołom. Wstęp kosztuje 10zł, ale jeśli chcesz, możesz zapłacić więcej – te pieniążki również pójdą na psiaki. Na placu przed Pałacem Kultury tańczyć tego wieczora będziecie do takich gatunków jak eurodance, rave, europop i eurotrance. Wstęp od 18-ego roku życia, start o 22:00.

 

Niedziela, 23.09

Rajd Gruchota

Podczas porannego, niedzielnego spaceru po warszawskich uliczkach rozglądajcie się uważnie – być może uda Wam się trafić na prawdziwą defiladę aut z dawnych czasów. Bez żadnych konkretnych reguł – tym razem zgłaszać mogą się wszyscy, a więc spodziewamy się prawdziwych perełek. Aparaty w dłoń, koniecznie te analogowe! Start: 9:00, dokładna trasa bliżej nieokreślona

 

Staropolskie warsztaty kulinarne dla rodzin | Wilanów

Warsztaty skierowane dla rodzin z dziećmi powyżej 8-ego roku życia. Poznacie tu tajniki kuchni staropolskiej i nauczycie się, jak angażować w kuchenną pomoc najmłodszych. Tematem przewodnim tego spotkanie będą zioła: tymianek, rozmaryn, majeranek. Warsztaty są częścią międzynarodowego projektu „Miejsce przy królewskim stole” współorganizowanego przez 21 instytucji w 12-tu krajach. Wstęp kosztuje 50zł (bilet normalny) lub 30zł (ulgowy) za osobę. Start: 10:00, Villa Intrata.

 

Kwietniki na gałęzi - warsztat makramy | Cztery Razy Trzy

Kto lubi naturalne materiały i rzeczy, które można wykonać samodzielnie? Zajrzycie więc na warszaty wyplatania kwietników – bez użycia igieł, gwoździ, czy innych narzędzie. Tylko gałązka i sznurek, z których powstanie jedyny w swoim rodzaju uchwyt na roślinę doniczkową (oczywiście do zabrania ze sobą). Koszt warsztatu to 120zł, ale wszystkie niezbędne materiały dostępne będą na miejscu. Zapisy przyjmowane są pod tym adresem: nanowosmieci@gmail.com. Start: godz. 11:00.

 

Odliczanie do weekend`u – czas start!