Opisz samą siebie w kilku słowach

Opowiadam o sobie w piosenkach. Ta płynna, melodyjna forma, pozwala mi w bardziej naturalny sposób mówić o sobie. 

Czym się zajmujesz? 

Jako, że mój zawód jest dziedziną, która mi na to pozwala lub wręcz wymaga tego ode mnie, najwięcej czasu spędzam na czerpaniu wiedzy i przyjemności z tworów twórców przeróżnej maści. To daje mi napęd, który później wykorzystuje przy pisaniu piosenek. Tak, piszę piosenki. Pianistka z wykształcenia.  

 

samsung marshall

 

Jak się zaczęła Twoja przygoda z muzyką?

Taka bardziej świadoma, ale wciąż w wieku jednocyfrowym, pewnie od momentu poznania i z miejsca pokochania talentu Steviego Wondera. Tak zostało do dziś. Był też fortepian i wszystkie pochodne zajęcia muzyczne, czyli dramat każdego 7-letniego ucznia szkoły muzycznej. 

Czym jest dla Ciebie muzyka?

Psychoterapią, biblioteką, kochanką, prostytutką, glukozą, frustracją, kroplówką, matką i ojcem. Kolejność losowa. 

Wymień miejsca, w których najbardziej lubisz słuchać muzyki i opowiedz dlaczego.

Auto, w nim ja, jako samotny kierowca, wieczór. To sytuacja, w której moje tendencje do egzaltacji przeżywają swój szczytowy moment. 

Druga sytuacja to klasyczne słuchawki i miarowy spacer uliczny, a wtedy ja jako kipiąca seksem, jędrna i ruchliwa Beyonce w dowolnym teledysku.

 

samsung marshall

 

Jesteście fanami Kasi? Sprawdźcie aktualną promocję Samsung & Marshall, dzięki której możecie zgarnąć jeden z dwóch głośników lub słuchawki (wybór jest w waszych rękach) tej kultowej, amerykańskiej firmy. Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj.

 

Uwaga! Promocja trwa tylko do końca września!