Przygotowaliśmy da Was listę dwunastu miejsc, które przygotowały specjalne oferty dla osób posiadających KW lub KMW. Szczerze mówiąc, ciężko było nam się zdecydować, na oficjalnej stronie UM Miasta St. Warszawa jest ich naprawdę mnóstwo, z praktycznie każdej możliwej kategorii. Znajdziecie tu oferty z zakresu edukacji, medycyny, sztuki, rozrywki, turystyki, gastronomii i innych. Nie wspominając już o transporcie – chyba wszyscy już wiemy, że z Kartą Warszawiaka długookresowe bilety komunikacji miejskiej są znacznie tańsze.

Zobacz też: Gdzie na spacer w Warszawie? 6 ciekawych miejscówek

 

Słodki Bez, ul. Hoża 54

Ulga w wysokości 50% na kawę do zakupionego ciasta od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-15.00. W ofercie cukierni znajdziecie wypieki bez cukru, laktozy i glutenu. Promocje nie łączą się.

 

Holdis.co

Ulga w wysokości 30 % na zakup stolika kawowego w kształcie Warszawy, wykonanego z olejowanego drewna dębowego. Piękny, prawda?

 

OSK Yeti, ul. Długa 44/50 lok. 14

Czyli szkoła jazdy. Ulga w wysokości 100 zł dla kursantów na pełen 30 godzinny kurs oraz 50 zł zniżki na pakiet jazd uzupełniających w wymiarze 10 godzin. Szczegóły na stronie internetowej Partnera.

 

Muzeum Polskiej Wódki, Plac Konesera 1

Ulga w wysokości 5 zł od ceny regularnej biletu dla posiadaczy Karty warszawiaka na zwiedzanie muzeum z przewodnikiem.

 

Tor Crazy Cart Warszawa, ul. Jagiellońska 88

Świetna rozrywka dla małych i dużych, miła odmiana dla klasycznych gokartów. Dla posiadaczy KW i KMW ulga w wysokości 10 % na jazdy od poniedziałku do piątku.

 

Kino Praha, ul. Jagiellońska 26

7 zł zniżki na bilety od piątku od godziny 17:00 oraz w sobotę i niedzielę (cena biletu po zniżce 19zł) i 4 zł zniżki na bilety od poniedziałku do piątku do godziny 16:55 (cena biletu po zniżce 17zł). Repertuar: http://www.kinopraha.pl/repertuar

 

Speak Up, ul. Puławska 14, al. Solidarności 117, al. J. Waszyngtona 147, ul. Grójecka 81/87, ul. J. Ciszewskiego 15

Ulga w wysokości 30 % na kursy językowe dla dorosłych na wszystkich poziomach nauczania, łączone zajęcia z lektorem i zajęciami multimedialnymi, kursy 100% online z lektorem, kursy przygotowawcze do FCE, CAE, egzaminu ósmoklasisty, intensywne kursy językowe, kursy maturalne, kursy dla seniorów, biznesowe kursy językowe dla firm. Testy poziomujące i lekcje próbne - gratis.

 

Studio CookUp, ul. Racławicka 99

Klimatyczna przestrzeń i lekcje gotowania podejmujące wiele ciekawych tematów – dowiecie się tu m.in. jak oprawić krewetki, wypiec idealny chleb oraz jak przygotować kolację po wietnamsku. 5% rabatu na dowolne, wybrane z oferty warsztaty kulinarne.

 

pszczelarium.pl

Ulga w wysokości 5 % na zakup pełnowartościowego, naturalnego miodu miejskiego. Aby otrzymać kod rabatowy uprawniający do zniżki, należy przed zakupem wysłać maila z numerem KW lub KMW. Pycha!

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, ul. Niegocińska 2A

A jak Wam idzie dbanie o kondycję? Jesienną porą polecamy basen! Ulga w wysokości 20 % na bilet wstępu na pływalnie.

 

Warsaw Self Drive Tour

A może by tak, powrót do przeszłości? Ulga w wysokości 15 % na wycieczkę po Warszawie Fiatem 126P, wybraną z oferty. Szczegóły na fanpage`u: https://www.facebook.com/warsawselfdrivetour/

 

Resort Komedii, ul. Bielańska 1

Resort również przyszykował ofertę specjalną dla Warszawiaków. Trzy bilety w cenie dwóch na spektakle w każdą środę, czwartek, sobotę i niedzielę. Niezły deal!

 

Macie ochotę na więcej? Koniecznie zajrzyjcie na witrynę UM Warszawa. Znajdziecie tam 24 strony wypełnione po brzegi aktualnymi ofertami rabatowymi. Orientację ułatwią Wam wygodne filtry.

 

Polowanie czas zacząć!

 

Zdjęcie w tle pochodzi z fanpage`a UM Warszawa.