Piątek, 28.09

Dekada » Top Of Pop »« Witajcie w naszej bajce! «

Dla wszystkich miłośników muzyki pop z tej i minionych dekad. Będzie kolorowo, energetycznie i bardzo, bardzo tanecznie. Za Dj`ką Refresh (sala główna) i More (sala polska). Panie wchodzą za 15pln, panowie za 20pln – chyba, że uprzednio wpiszą się na listę =>  www.dekada.pl/lista-gosci , wtedy, do 23:00 wchhodzą za free. Start: 22:00.

 

LOLEK HULA w Piątek: True Colors + DJ Andrew

Kto ma ochotę wyhulać się w ostatni weekend września na Polu Mokotowskim? Wpadajcie do Lolka, gdzie w ciepłej atmosferze możecie bawić się do białego rana. To wydarzenie to idealna okazja by nastroić się pozytywnie przed kolejnym jesiennym tygodniem. Ne możecie tego ominąć! Impreza zaczyna się o 21:00, przez całą noc każdy wchodzi za darmo.

 

Wracamy do Nieba! Otwarcie sezonu

Otwarcie sezonu niezapomnianych imprez w jednym z najlepszych klubów Warszawy. Tylko tutaj poczujecie się jak w niebie z muzyką od GLASS Hunters, Kuvau, Ptaku (Porządne Dziewczyny), Vinylstealer. Zabawa trwać będzie w najlepsze również w Piekle nad Niebem, gdzie zagra Ment XXL (FLIRTINI). Początek o 22:30, za wjazd płacicie po dwie dyszki. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Sobota, 29.09

Noc wieżowców 2018

Panoramy, oglądane z najwyższych pięter warszawskich wieżowców i wyjątkowa okazja do robienia fantastycznych zdjęć. Tym bardziej interesującą, że większość z udostępnionych na tą okazję obiektów nie jest dostępna dla odwiedzających na co dzień. Wśród nich m.in.: Cosmopolitan, Intraco czy Błękitny Wieżowiec. Aparaty w dłoń i widzimy się na górze! Start: 18:00, bilet: 7,50zł.

 

TRŁ Fresh! - Targi Rzeczy Ładnych w Koneserze

Jedne z najlepszych polskich targów designu w wyjątkowej miejscówce. Przy okazji podziwiania i zakupów, będziecie świadkami otwarcia Centrum Praskiego Koneser. TRŁ Fresh to edycja specjalna poświęcona nowościom i debiutem. Zajrzyjcie, na pewno warto! Początek planowany jest na 11:00, wstęp kosztuje 10zł. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

 

CZEŚĆ Jesień!

Aioli Cantine Bar & Deli, Aioli Bread & Aperitivo, Momu i Banjaluka zapraszają na wyjątkowe powitanie nowej pory roku. Każde z tych miejsc przygotowało własne atrakcje + koperty z zagadkami, które przez cały dzień znajdziecie na restauracyjnych stolikach. O 19:00 wpadajcie na Świętokrzyską, gdzie za deckami staną Porządne Dziewczyny. Ma być bardziej tanecznie niż zwykle! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Niedziela, 30.09

FILMS for FOOD na TISZ - Festiwalu Żydowskiego Jedzenia | Kino Muranów

Festiwal Kuchni Żydowskiej to doskonała okazja do poznania judaistycznej kultury od strony kulinarnej. Już w niedzielę Kino Muranów zaprasza na pokaz filmowy z dyskusją i smakołykami. Rozmowę poprowadzi Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, bilet wstępu kosztuje 23 zł. Na ekranie pojawi się film pt.: „W poszukiwaniu izraelskiej kuchni”.

 

Lunch na Wiśle. Przystań Nowa Fala/Miami Wars

To ostatnia szansa w tym roku na zjedzenie fantastycznego posiłku na Wiśle. Dosłownie – lunch odbywa się na wybranej łodzi – piknikowej, małym statku lub motorówce. Ceny różnią się od siebie w zależności od wybranego środka transportu wodnego i menu. Przejażdżki trwają po 1,5h, o godz. 16:00 rusza ostatni kurs. Nie zapomnijcie się zapisać!

 

Taneczna Walka w Hali Gwardii | Otwarcie Festiwalu Ciało/Umysł

Pojedynek na taniec pomiędzy b-boyami i rockerami poprowadzi mistrz ceremonii Jakub Qba Łukowski. Wydarzenie odbędzie się w na ringu (dosłownie!) Hali Gwardii. Jak zawsze w tym miejscu nie zabraknie pysznego jedzenia. Start: 18:00, udział w evencie jest bezpłatny.

 

Będzie się działo!